Teraz jest 28 marca 2024, o 23:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

meble dla dzieci

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

meble dla dzieci

Postprzez agusia » 4 lipca 2010, o 19:50

Mam pytanie odnośnie pokoików dziecięcych. Musimy umeblować dla dwóch dziewczynek ( wiek tuż przed szkołą i trzy latek- a możliwe że w przyszłości trzecia kobietka będzie) duży 25 m pokój. I zupełnie nie mam pomysłu. Ikea odpada z różnych względów. Może jakieś Mamy z Mazowsza a najlepiej okolic Warszawy coś podpowiedzą. Łóżka sosnowe już mamy, takie proste, ale solidne. TRochę się nacieliśmy na Black Red White i mąż niezbyt tam chce kupować. Moze coś popowiecie. Z małżeńską sypialnią nie było problemów, kuchnia i łazienka ok., ale z dziecięcym salonem mamy różne wizje i jakoś nie mozemy się dogadać. :?
dzięki

aga
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

Postprzez kami79 » 5 lipca 2010, o 11:15

Ale jakiej konkretnie porady potrzebujesz? Dotyczacej polecanych przez nas producentow mebli czy naszych pomyslow na rozwiazania techniczne w pokoiku dzieciecym? Jesli to drugie to warto podac pare szczegolow jak np. metraz pokoiku,(ewentualnie) ilosc i wielkosc okien itd.
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez agusia » 5 lipca 2010, o 14:26

Raczej chodzi mi o producentów mebli. Wczoraj w nocy szperałam po necie i znalazłam cos ciekawego w Otwocku pod Warszawą. Są to meble sosnowe.

Pokój mamy spory bo ponad 20 m, okna dwa.
aga
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

Postprzez fresita » 11 lipca 2010, o 21:29

ja mam akurat ikee w pokoiku dzieciecym i jestem bardzo zadowolona duzy pokoj i sypialnie-mamy meble vox, teraz wyszla nowa kolekcja dla dzieci i mlodziezy, mozna wspaniale skomponowac meble dla szkolniaka i przedszkolaka. gdyby nie to ze pokoik urzadzony, zakupilabym tam na bank :)
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cyrkonia » 23 września 2010, o 17:34

Masz na myśli meble Vox z serii Pook Pook. mnie się one strasznie podobają. można cuda zrobić. a co najbardziej mnie zaskoczyło...to oddziaływanie na zmysły :D
cyrkonia
Przygodny gość
 
Posty: 45
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 23:34
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron