Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:35 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

bebilon pepti-ulewanie-nutriton

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

bebilon pepti-ulewanie-nutriton

Postprzez Kacha » 1 lutego 2010, o 14:31

czy ktoras z mam miala problemz ulewaniem malenstwa po bebilonie pepti? bo moj maly mam wrazenie uleje wszytsko co wypil- od razu konsystencjas melka lub po jakims czasie ulewa sama taka sluzowata woda...lekarka polecila jakby ulewal nutriton ale jakos nie chce mi sie to rozpuscic w butelce, na sciankach zostaja takie drobinki jakby zelatyny co zatyka smoczek i jest tragednia...czy ktoras z Was moze mi cos doradzic?
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Postprzez agusia » 1 lutego 2010, o 21:05

A próbowałaś Nutramigen? Podobno bardziej oczyszczony niż Bebilon Pepti.
chociaż zna chłopczyka, który i nutramigenu nie może. Sprowadzają jakiś preparat mlekozastępczy z uSA. Wiem, ze jest on drogi, ale dostali jakieś zatwierdzenie od alergologa ( jakiś wojewódzki lekarz do spraw alergii- nie orientuję się dokładnie) i mały ma sprowadzane w niższej cenie.

A Ty karmisz? Jeśli tak to raczej powinnaś być na diecie bez nabiałowej i mięsa krowiego. MOja czteroletnia masło i jogurty naturalne i biały ser toleruje ale po mięsie krowim ma straszne biegunki.

aga
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron