Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:18 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Skaza białkowa a kozie mleko.

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez fresita » 6 stycznia 2009, o 14:59

alergia sie moze ujawnic w kazdym wieku :( to co opisujesz wyglada faktycznie na jakis odczyn alergiczny, ale to wcale nie musi byc nabial. mozesz mu odstawic krowie produkty i zobaczyc, ajk sie poprawi to znaczy faktycznie jest nabial. jesli masz mozliwosc mozesz mu zrobic testy z krwi i wtedy co nieco wyjdzie.moja np. nie ma juz uczulenia na nabial ale wyszlo jablko, seler, mandarynka. i trzeba uwazac na kakao i pochodne oraz orzechy - moze synek pojadl czekoladki za duzo i dlatego go wysypalo
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez asiaw » 6 stycznia 2009, o 17:40

Dzięki za odpowiedz.Też się nad tym zastanawialiśmy,zwłaszcza że ostatnio tych krostek jakby coraz więcej... :( Odstawiłam mu nabiał jakieś 4 dni temu, również mleko mod.,żadnej czekolady już,herbatników (faktycznie,popiekło się ciasta swiąteczne i mały kolega też musiał popróbować).Tylko się boję czy mu czegoś nie zabraknie od takiego jedzenia...
Głupia sprawa,być może jeszcze przez tydzień nie będę mogła z nim pójść do lekarza (formalności ubezpieczeniowe za granicą...).Dziś znalazłam w supermarkecie mleko modyfikowane sojowe i dałam mu spróbować trochę.Zobaczymy.
Jakie jeszcze są dobre żródła wapnia?
asiaw
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 stycznia 2009, o 23:29
Lokalizacja: Holandia

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron