Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 08:23 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

furagin

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

furagin

Postprzez agusia » 26 października 2008, o 19:14

MOja 4 tyg córeczka dostała na bakterie w moczu Furagin, 2 razy dziennie po 1/4 . Bakteri w posiewie juz nie ma, ale za to na twarzy pojawiła się wysypka. Tak nam sie z mężem wydaje ze to przez ten lek. Dajemy go juz tydzień. Jestem na diecie przeciw alergicznej ( starsza alergik) wiec inne produkty nie wchodzą w rachubę ( ewentualnie drożdże, bo pieczemy chleb bezglutenowy na drożdżach).
Czy ktoś z WAs tak miał? JUtro dzwonię do pediatry, ale tak z ciekawości pytam. Potówki to nie są. Na dworzu trochę blednie zaczerwienienie.
:?
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

Postprzez Gracja » 28 października 2008, o 20:33

Moj Synek (8 tygodni) tez od jakiegos czasu ma krosteczki na buzi, wygladaja jak pryszcze.
Lekarz mowi, ze to tradzik niemowlecy (na skutek moich wachan hormonalnych), zeby nic z tym nie robic, samo zejdzie.

Moze Twoja coreczka reaguje tak na lek, tego nie wiem, ale moze to po prostu tez reakcja na Twoje wachania hormonalne, tak czy tak, warto poradzic sie pediatry :wink:
Gracja
Domownik
 
Posty: 319
Dołączył(a): 22 czerwca 2005, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez agusia » 2 listopada 2008, o 19:52

Dzięki. Byliśmy z tym u dermatologa i stwierdziła, że to jakieś bakteryjne. Dała robioną maść i jeszcze jedną i kazała kapać w przegotowanej wodzie z krochmalem, żeby wysuszyć. powoli zanikają. Furagin dalej bierzemy.
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

Postprzez Gracja » 2 listopada 2008, o 22:03

To super, ze juz wiesz co to i co z tym robic.
Pozdrawiam serdecznie :D
Gracja
Domownik
 
Posty: 319
Dołączył(a): 22 czerwca 2005, o 14:11
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron