Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:22 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

odstawianie od piersi

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

odstawianie od piersi

Postprzez kakoz » 7 sierpnia 2004, o 17:22

Czy ktos zna skuteczny sposob jak odstawic 15 miesiecznego malucha? Moja corka doskonale wie czego chce i nie daje sie zbyc byle czym. Po prostu chwyta za piers i krzyczy dopoki jej nie dostanie. Serce mi peka i daje...
kakoz
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 31 maja 2004, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez admin » 19 sierpnia 2004, o 21:44

Proszę zajrzeć tutaj:
http://www.lmm.pl/porady/karmienie/odstaw.html

i tutaj:
http://www.lmm.pl/porady/karmienie/praca-powrot.html

Pomoc można też uzyskać poprzez serwis www.laktacja.pl
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez NB » 22 sierpnia 2004, o 02:24

mój syn ma 18 msc i też za żadne skarby nie chce zostawić, ale widzę że w dzień to po prostu z nudów przychodzi do mnie. Najpierw planuję wyeliminować dzienne karmienie np. wychodząc w porze jego snu na dwór, żeby nie usypiać go w domu przy piersi ale na dworze. Zostwię nocne karmienie i potem jakoś pójdzie :roll:
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez monikar » 4 października 2004, o 16:25

witaj może już sobie poradziłaś z tym problemem ale jeśli nie to opiszę Ci moją drogę.
Ja odstawiłam moją córeczkę od piersi jak miała 14 miesięcy a przygotowywałam się do tego już od 10 miesiąca jej życia poprzez stopniowe zastępowanie posiłków z piersi np owocami lub jogurtami i tak stopniowo. jak miała 12 miesięcy jadła już tylko rano i wieczorem ale widać było ze tylko dlatego że ją przystawiam, potem poranny posiłek zastąpiłam kaszką a którgoś wieczoru nie dostała piersi bo się nie upominala. I tak bezboleśnie Ja i Martusia przeszłyśmy ten etap.
monikar
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 4 października 2004, o 14:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez monikar » 4 października 2004, o 16:25

witaj może już sobie poradziłaś z tym problemem ale jeśli nie to opiszę Ci moją drogę.
Ja odstawiłam moją córeczkę od piersi jak miała 14 miesięcy a przygotowywałam się do tego już od 10 miesiąca jej życia poprzez stopniowe zastępowanie posiłków z piersi np owocami lub jogurtami i tak stopniowo. jak miała 12 miesięcy jadła już tylko rano i wieczorem ale widać było ze tylko dlatego że ją przystawiam, potem poranny posiłek zastąpiłam kaszką a którgoś wieczoru nie dostała piersi bo się nie upominala. I tak bezboleśnie Ja i Martusia przeszłyśmy ten etap.
monikar
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 4 października 2004, o 14:54
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron