Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

problem z kapiela:(

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

problem z kapiela:(

Postprzez joasiek » 9 sierpnia 2008, o 20:14

Witam wszystkie forumowiczki:-)jestem tu calkiem nowa i w zasadzie nie wiem od czego zaczac:)ale mam pewien problem z moja corcia 15 m-cy ktora do tej pory uwielbiala sie kapac i ciezko ja bylo z wanny wyciagnac a od pewnego czasu po prostu katastrofa Za nic w swiecie nie usiadzie w wanience tylko myje ja na stojaca nie mowiac juz o myciu glowy :-/moze ktoras z was miala taki problem nie chce jej na sile sadzac bo wtedy bedzie jeszcze gorzej ale taka kapielto nie kapiel przeciez :roll: :roll dziekuje z gory za wszystkie podpowiedzi :lol: :lol:
joasiek
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 czerwca 2008, o 22:16
Lokalizacja: poludnie Polski

Postprzez kukułka » 9 sierpnia 2008, o 21:47

jak ma 15 miesiecy to moze juz nie w wanience tylko pod dorosly prysznic ją? moj ma 9 miesiecy i za nic na swiecie tez nie chce siedziec, wiec on stoi, chodzi, kleczy w tej wodzie i co tam jeszcze chce to robi a ja go myje. ot jak dziecko, nie usiedzi ;) aha, kapac lubi sie i lubil zawsze :) teraz tez , tyle ze inaczej
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez joasiek » 9 sierpnia 2008, o 22:00

no ja wlasnie ja kapie w wannie tyle ze do wanny wkladam wanienke bo inaczej nie chciala wejsc :? :? a o prysznicu to juz w ogole nie ma mowy probowalam tak delikatnie pokazac jej polewalam raczki itd i niby nic nie mowila ale od tej pory jak wzielam prysznic do reki ona juz nie usiadzie No ale moze rzeczywiscie potrezbuje jakiejs zmiany siedzenie jej sie znudzilo:)
joasiek
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 czerwca 2008, o 22:16
Lokalizacja: poludnie Polski


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron