Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

poszukuję filmu o antykoncepcji

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

poszukuję filmu o antykoncepcji

Postprzez grak » 22 kwietnia 2008, o 19:10

Zastanawiałam się, gdzie tem wątek umieścić, wyszło,że tu, bo chodzi o wychowanie trochę większych, ale dzieci, nie ważne,że cudzych. Moja koleżanka katechetka miała do dyspozycji komplet 10-ciu filmów z przygotowania do życia w rodzinie, wśród nich b. dobrze zrobiony film o szkodliwości antykoncepcji. No i ten film uczniowie wydobyli z szafki, podarli taśmę i ozdobili nią płot szkoły :evil: Pytanie: czy ktoś ma taki film? proszę o wiadomość na priv, dogadamy resztę.
grak
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 14 lutego 2006, o 11:59

Postprzez klara bemol » 22 kwietnia 2008, o 22:27

To ja prosze o tytuł i wszelkie dane, gdzie ewentualnie można taki nabyć.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez NB » 23 kwietnia 2008, o 12:12

Powinni g....odkupić ten film...
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mamazo » 26 kwietnia 2008, o 15:04

No nie! Jak teraz odkupicie same ten film, no to porażka wychowawcza! Chociaż zdaje się, że w przypadku tych typków, to błąd dawno został popełniony. Niech odkupią. A jak się nie da jednego filmu, to cały zestaw. A co na to dyrekcja szkoły, bardzo jestem ciekawa.
mamazo
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez genowefa » 27 kwietnia 2008, o 13:03

dokładnie!
1. niech rodzice się składają na film
2. zebranie z rodzicami i rozmowa na temat zachowania dzieci w szkole! czasem mam wrażenie, że psycholog szkolny jest tylko od tego, żeby być bo musi ...
genowefa
Domownik
 
Posty: 742
Dołączył(a): 1 października 2007, o 13:52

Postprzez dota321 » 28 kwietnia 2008, o 07:24

helsa napisał(a):czasem mam wrażenie, że psycholog szkolny jest tylko od tego, żeby być bo musi ...
:lol: hi,hi, otóż nie, psycholog szkolny (no dobra, nie wszyscy...) jest od tego, zeby mówić uczniom, jacy to oni biedni i pokrzywdzeni są, i jak mają spaczoną osobowość przez nauczycieli i rodziców (oczywiście przez tych rodziców i nauczycieli, co stawiają jakieś wymagania... :? )
a moim zdaniem również ta sytuacja powinna byc rozwiązana w sposób: krótka piłka, uczniowie szukają i kupują film, który zniszczyli i koniec; katechetki nie muszą być słodkie i nieporadne, u mojego meża (też katecheta) życia by juz tacy nie mieli :wink:; poza tym fakt, ze to religia, a nie inny przedmiot to nie powód zeby pozwalać sobie na takie wybryki (uczniowie) i bagatelizować takie zachowania (dyrekcja i rodzice);
rany, ale zołza ze mnie wyłazi- jak dobrze,że nie jestem nauczycielem... :lol:
dota321
Domownik
 
Posty: 368
Dołączył(a): 31 października 2007, o 09:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Maria A » 23 marca 2009, o 13:46

Grak nie przejmuj się tak... świadczy to o ich poziomie, jeżeli nie chce ktoś znać swojego ciała i truć się pigułami proszę bardzo :?
Maria A
Przygodny gość
 
Posty: 59
Dołączył(a): 21 marca 2009, o 13:30


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron