Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Rezygnacja ze spania w dzień- okres przejściowy

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez mamazo » 22 lutego 2008, o 17:53

Ok. dzieki. Polecam Balbinkę. Mamy z mężem niezły ubaw za każdym razem! A Zosia recytuje już razem z aktorami!!!
mamazo
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dzolka » 10 marca 2008, o 17:22

My słuchamy KOPCIUSZKA, KOTA W BUTACH, CZERWONEGO KAPTURKA I JASIA I MAŁGOSI - rymowanych Jana Brzechwy. Gabi zna je już na pamięć, cytuje fragmenty w różnych sytuacjach i jest przezabawna.
Ale ja nie o tym tylko, chciałam się przede wszystkim pozalić, że moja córeczka (2,5 roku, za miesiac równo będzie) całkowicie przestała spać w dzień :-( już nawet nie chce się kłaść żeby odpocząć :-( bajek w tv oglądać nie lubi więc nawet poleżenie przy oglądaniu bajeczki odpada :-( 2 tyg temu wróciłam do pracy, gabi od ok 9 rano do 14 jest u mojej Mamy i tam "nie ma czasu na spanie" :-( jak wracamy do domu koło 15 to jest już za późno na kładzenie sie spać w dzień :-( do wieczora jest pogodna i nie widzę po niej strasznego przemęczenia, idzie spać o 19.30 (śpi juz wtedy, kładę ją po 19) i wstaje koło 7.30 rano. Muszę powiedzieć że mi jest to nawet na rękę, łatwiej mi zorganizować dzień jak nie mam w planie kładzenia jje spać, ale moze ona za malutka zeby nie spać całkiem???
Kiedy wasze pociechy przestały spać w dzień zupełnie?
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron