Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:12 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Nasza żywność

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Nasza żywność

Postprzez mamuśka » 2 listopada 2007, o 13:47

Dziewczyny przeraża mnie fakt że nie ma żywności bez konserwantów, nawet w zwykłych biszkoptach, które często podajemy dzieciom jest pełno E. :( a O produktach przeznaczonych specjalnie z myślą o naszych pociechach też są podzielone opinie. Szkoda bo od początku Maluchy muszą jeść chemię :(
To takie moje rozważania po zrobieniu zakupów :?
mamuśka
Przygodny gość
 
Posty: 21
Dołączył(a): 26 marca 2007, o 22:48

Postprzez fresita » 2 listopada 2007, o 16:38

no wlasnie pewnie tez tak duzo alergikow, my w ciazy odzywiamy sie chemia i dzieciaki tez przy okazji... :(
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bright » 3 listopada 2007, o 19:09

Nie wszystkie E to konserwanty, a większość z nich jest bezpieczna dla zdrowia. Zawsze ma się przecież wybór - wyprowadzić się na wieś i uprawiać samemu bez chemii, co jest nam do życia potrzebne. Czy naprawdę chce nam się powrótu do przeszłości?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_E
Bright
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 284
Dołączył(a): 10 września 2007, o 13:21

Postprzez mamuśka » 3 listopada 2007, o 20:14

Nie wszyscy mają możliwość mieszkać na wsi :roll: , a jeżeli chodzi o info na temat E to teoria z praktyką nie ma nic wspólnego, ostatnio czytałam wyniki raportu odnośnie kontroli jakości żywności i wnioski nie były pozytywne. W produktach, które badano m.in. w jogurtach i konserwach rybnych ilośc barwników i składników " identycznych z naturalnymi" przewyższała kilkakrotnie norme :(
mamuśka
Przygodny gość
 
Posty: 21
Dołączył(a): 26 marca 2007, o 22:48


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron