Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:47 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Wyjazd bez dziecka?

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Wyjazd bez dziecka?

Postprzez kozica2 » 20 września 2007, o 11:34

Chciałabym bardzo wyjechać na wesele mojej przyjaciółki, a nie mogę zorganizować żadnej opiekunki w tym czasie i miejscu więc chyba pojedziemy sami. Mój synek ma teraz 7 miesięcy i nadal go karmię piersią. Od miesiąca już je zupki , chętnie też pije z butelki. Zostałby z babcią, myślę, że nie byłoby problemu z jedzeniem ( chociaż nie wiem jak w nocy). Jednak obawiam się, czy nie przeżyje jakiejś traumy. Czy ktoś zostawiał kiedyś takie małe dziecko? Dodam, że nie byłoby mnie od soboty rano do niedzieli wieczorem
kozica2
Bywalec
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez fiamma75 » 20 września 2007, o 12:20

A czy Twoje piersi to wytrzymają?
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez kozica2 » 21 września 2007, o 14:34

Nie wiem, ale odciągałabym mleko laktatorem
kozica2
Bywalec
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez agathap » 25 września 2007, o 19:22

Traumy???Myśmy z mężem wyjechali na jedną noc, gdy mały miał 4 miesiące. Tęskniło nam się strasznie, a ja odciągałam laktatorem mleko. Okazało się, że Jacuś świetnie się bawił z babcią i do tego lepiej się zachowywał i spał niż z nami!
Ale pewnie zależy to od dziecka, no i czy wcześniej zostawał już na kilka godzin, czy ktoś inny go karmił itp....spróbuj, żeby go ktoś inny położył do snu i zobacz jak zareaguje...
A nawet, jeśli będzie trochę niespokojny to wydaje mi się, że nic strasznego się nie stanie...dzieci raczej przejmują uczucia i lęki rodziców...
agathap
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, o 21:15
Lokalizacja: Garwolin

Postprzez NB » 1 października 2007, o 11:53

Można też zorganizować pokój dla dziecka w miejscu wesela i wziąć ze sobą kogoś do opieki nad dzieckiem. My tak robiliśmy.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron