Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:44 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

poszukiwany pediatra

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

poszukiwany pediatra

Postprzez edita » 7 sierpnia 2007, o 22:29

Witam,

we wrześniu urodzi się nasze pierwsze dziecko i zastanawiam się , gdzie wybrać się z maleństwem do pediatry.

Czy możecie kogoś polecić?
CZy znacie jakiegoś pediatrę, nie będącego zwolennikiem homeopatii, przyjmującego w którejś z warszawskich przychodni?

dziękuję za ewentualne odpowiedzi

edyta
edita
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lutego 2007, o 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 11 września 2007, o 14:30

A z jakiej dzielnicy jesteś?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez *Martka* » 14 września 2007, o 12:57

I ja też szukam! Na Ursynowie lub gdzie indziej (chociaż pożądany dojazd komunikacją miejską...).

Zależy mi, żeby był pro life (a niestety zdarzają się wręcz przeciwnie :evil: - niepojęte - prawda?) i żeby potrafił nas wysłuchać, a nie tylko patrzyć z piedestału "wszechwiedzącego".

Nie myślałam, że znalezienie dobrego pediatry jest takie trudne (nasz Synek ma już prawie 5,5 miesiąca)...

Jak znajdę jakiegoś, to dam znać.
*Martka*
Przygodny gość
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 października 2005, o 15:09
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Postprzez Amazonka » 14 września 2007, o 13:43

Pediatrzy - pro-choice? O jakich mówisz? Z czym się spotkałaś?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez *Martka* » 12 października 2007, o 18:34

Eureka! Znalazłam lekarza! :D :D :D

Wyszło tak całkiem przypadkiem :wink: Nasz "przydziałowy" pediatra zrezygnował z pracy i musieliśmy wybrać innego. W naszej przychodni przyjmują same kobiety i jeden "rodzynek" mężczyzna. Stwierdziliśmy, że skoro już mężczyzna wybiera pediatrię, to naprawdę musi mu zależeć na dobru dzieci. I nie pomyliliśmy się. Dr Andrzej Kupiecki w przychodni Na Uboczu bardzo nam się spodobał - ma świetne podejście do dzieci, wyjaśnia wszystkie wątpliwości, i co dla nas szczególnie ważne - nie naciska na szczepienia. Stwierdził, że skoro nasz Mały ma takie problemy po każdym szczepieniu, to on by je w ogóle zawiesił (Uff, wreszcie rozsądne podejście, szczególnie w porównaniu do naszego neurologa, który w ogóle zaprzecza możliwość jakichkolwiek powikłań...). Tego lekarza mogę zdecydowanie polecić!


Do Amazonki: Niestety, zdarzają się lekarze pro choice. Koleżanka opowiadała mi historię swojej koleżanki: mama czwórki dzieci, w drodze piąte (I trymestr). Poszła z dwójką do rejonu, bo któreś złapało wirusa, a wiadomo jak to jest - następne od razu przejmują. Przy okazji zapytała, co ona może wziąć, gdyby też ją wirus dopadł, zaznaczając, że jest w ciąży. A lekarka na to: No wie pani! Następne! Pani chyba ma kiepskiego ginekologa! Który to tydzień? Bo wie Pani, ja znam takiego doktora...
(Nietrudno się domyślić, w jakim kontekście zostało to powiedziane... :cry: ). Na szczęście, ta lekarka już nie praktykuje!
*Martka*
Przygodny gość
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 października 2005, o 15:09
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Postprzez NB » 12 października 2007, o 18:44

Super! To ja polecę jeszcze dr Zdzisławę Walczak z Medycyny Rodzinnej przy ul. Żwirki i Wigury (Warszawa). jest jeszcze dr Dróżdż-mężczyzna, ale do niego kolejki kilometrowe.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron