Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 09:12 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

oliwkowanie

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez kamienna » 27 września 2007, o 07:28

Ja stosowałam Bambino. ALe chyba w 3miechu już zaprzestałam.

Mam też takie doświadcznie z oliwkowaniem, że ubranka, które Marta nosiła, które zostały wyprane i które czekają na rodzeństwo - pożółkły z czasem. Wyglądają teraz obrzydliwie!
Wiem, że to nie jest argument przetargowy - ale warto wiedzieć. Chyba po prostu oliwka głęboko wnika w tkaninę.
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez fresita » 27 września 2007, o 08:57

bambino jest bardzo dobrym kosmetykiem(bez slsow :) dla mojej corki alergiczki atopiczki nadawal sie swietnie
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Fruzia » 1 października 2007, o 11:59

Szampon bez SLS dla dzieci to też Bubchen. Nie jest najtańszy, coś kolo 10 zł, ale najdroższy też nie. Kupuję w aptece. Babydream też używam. Dla siebie:)
Fresito, jeśli to Bambino to nie jest szampon ani żel do mycia, to trudno żeby miał SLS. Kremy, mydła (jako kostki, nie płynne), nie mają tego detergentu.
Fruzia
Domownik
 
Posty: 411
Dołączył(a): 10 czerwca 2006, o 13:30

Postprzez fresita » 1 października 2007, o 15:08

Fruziu duzo mydel w kostce ma slsy :) od momentu gdy sie o nich naczytalam, tropie je we wszystkich kosmetykach, nie tylko dzieciecych :)
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cyrkonia » 17 listopada 2009, o 22:16

Ja swojego czasu używałam u małego oliwki j&j. synek miał straszne uczulenie. potem przeszłam na oliwkę dla niemowląt z Cleanic Kindii (kiedyś dzidziuś). potem sama zaczęłam używać na swoje ciało tej oliwki bo zapach bardzo mi się podobał a u małego zaczęłam kąpać w płynie do kąpieli z oliwką tej samej marki. Ciało ma super nawilżone a widziałam, że nie za bardzo lubił smarowania :D
cyrkonia
Przygodny gość
 
Posty: 45
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 23:34
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron