Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:46 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Warszawa - szukam pilnie pediatry! (szczepienia)

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Warszawa - szukam pilnie pediatry! (szczepienia)

Postprzez *Martka* » 3 lipca 2007, o 21:17

Witam!

Czy ktoś z Was zna pediatrę w Warszawie, który nie agituje za szczepieniami? Czy są w ogóle tacy w stolicy? Wszyscy usiłują nam wmusić szczepienia skojarzone, które bardzo nam się nie podobają (vide chociażby wątki o szczepieniach na forum npr), neurolog nie chce dać nam skierowania na Di-Per-Te z acelularnym krztuścem (jeśli już w ogóle musimy naszego Synka szczepić...) i wszyscy są oburzeni tym, że przecież "skoniugowane szczepienia są najlepsze! Jak to tak można tyle razy kłuć dziecko?! "

Już zaczynamy tracić powoli siły... Państwowa służba zdrowia, jak potrzeba, to daje baaardzo długie terminy,a jak jest coś, co przynosi często więcej szkody niż pożytku (oczywiście pacjentowi, bo lekarzowi zazwyczaj przynosi spore korzyści...), to zawsze można się zapisać i jest to, co gorsza, obowiązkowe. [Przepraszam, musiałam się wygadać]

Póki co, nie znaleźliśmy jeszcze pediatry, do którego mielibyśmy w ogóle zaufanie (nasz Synek kończy właśnie trzy miesiące). Mogę się za to podzielić kontaktami do lekarzy, którzy nam się podobają: endokrynologa dziecięcego i chirurga ortopedy (niestety przyjmują prywatnie).
*Martka*
Przygodny gość
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 października 2005, o 15:09
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Postprzez NB » 27 lipca 2007, o 12:55

Z tego co wiem to dr Ewa Pietkiewicz -Rok tylko nie wiem gdzie przyjmuje, może w Fundacji Rodzić po Ludzku mają do niej kontakt.
Jak coś się dowiem o innych lekarzach - dam znać.

Tu jest kontakt do tej pani :
http://www.vege.pl/str.php?dz=40&Msto=2&wybierz=Wybierz

Na tej stronie są lekarze, którzy przyjmują wegetarian, to pewnie i trochę inaczej patrzą na człowieka..
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez *Martka* » 27 lipca 2007, o 21:24

Bardzo dziękuję NB!

Tak się martwię, że jeszcze nie mamy pediatry, do którego mielibyśmy pełne zaufanie... Teraz każdy lekarz (a musimy odwiedzać kilku: endokrynologa, neurologa...) odsyła nas do następnego, a my już mamy serdecznie dosyć. Tym bardziej, że generalnie nasz Synek wydaje się być zdrowym i szczęśliwym dzieckiem.
*Martka*
Przygodny gość
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 października 2005, o 15:09
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Postprzez NB » 30 lipca 2007, o 07:55

Tak bywa, lekarze ze zdrowego człowieka potrafią chorego zrobić...
Trzymajcie się!
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron