Teraz jest 12 maja 2024, o 08:49 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Niby wychowanie cudzych dzieci

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Niby wychowanie cudzych dzieci

Postprzez kukułka » 17 maja 2006, o 17:56

Jetsem nauczycielką w kl. I gimnazjum na Śląsku, ostatnio dzieciaki i ich rodzice nagabują mnei an jakąs wycieczkę. Planuje jednodniowa bez noclegu, tylko nie mam pomysłu gdzie. Kraków, czestochowa, tyniec, Ojców, Wieliczka odpadają. Sakralne miejsca rózne do zwiedzania tez. Klasa komletnie sie do tego nie nadaje. Jutro mam im podac propozycje i kompletnie nei amm pomysłu ( zreszta w ogóle mi sie ta wycieczjka nie uśmiecha). pomóżcie
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez fiamma75 » 17 maja 2006, o 18:07

A może w Góry Stołowe?
Można wejść na Błędne Skały lub Szczeliniec (mnóstwo wycieczek tam chodzi). W Kudowie jest Kaplica Czaszek i Muzeum Zabawek. W Dusznikach Muzeum Papiernictwa. W Kłodzku można zwiedzać twierdzę podziemną. Zresztą w okolicy jest tam wiele ciekawych miejsc.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez kukułka » 17 maja 2006, o 18:09

Bez noclegu chyba ciezko bedzie. My z okolic Katowic. Wlasnie chyba wymyslilam Lipowiec kolo Chrzanowa, bylam tam kiedys z mezem. Jeszce go spytam, co on sadzi, czy mozna tam dzieci zabrac. Myslisz fiammo,z e stolowe mozna bez noclegu? Ze suie wyrobimy? Moze ktos jeszce pomysly ma?
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez kasik » 17 maja 2006, o 19:10

kukulka, stolowe nie dacie rady bez noclegu. A musi byc jednodniowa? w dwa dni mozna zrobic super wycieczke, nawet o Ksiaz zachaczyc, tez cos ciekawego i nie tylko gory, bo mlodym nie zawsze sie to usmiecha :lol:

mysmy mieli w podstawowce i liceum wychwacow, co kochali wycieczki. Zawsze kombinowali jakies wolne dni dla nas, zeby gdzies pojechac. Ale to chyba tez od klasy zalezy, nasza bya naprawde udana, na wycieczkach bylo zawsze super :D

A swietokrzyskie??
kasik
 

Postprzez fresita » 18 maja 2006, o 20:59

kukulka, ja bylam na wycieczce jednodniowej w gorach tarnowskich, super sprawa, zwiedzanie sztolni, muzeum srebra, parku w swierklancu itd.a w drodze powrotnej olsztyn kolo czestochowy, ruiny zamku.polecam
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kasik » 18 maja 2006, o 22:45

no, ale jak dzieci sa ze slaska to chyba juz i tak wiekszosc widziala :)
kasik
 


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron