Teraz jest 9 maja 2024, o 23:17 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Warto przeczytac...Smutne

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Warto przeczytac...Smutne

Postprzez kukułka » 26 kwietnia 2006, o 13:58

Moze warto przeczytać, o dzioeciach nieco starszych http://media.wp.pl/kat,36682,wid,828762 ... caid=617f5
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Tomek » 27 kwietnia 2006, o 00:21

Teraz wydaje mi się to może trochę dziwne - 15 latkowie i seks. Jeśli jednak przypomnę sobie jak 'wół cielęciem był' to sprawa przestaje być egzotyczna. Problem jednak pozostaje - zarówno moralny jak i ekonomiczny.

Pozdrawiam
Tomek
Tomek
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 22 stycznia 2006, o 02:21
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez ola78 » 27 kwietnia 2006, o 23:53

Jeżeli dziecko ma mniej niż 15 lat - to obcowanie płciowe z nim jest przestepstwem zagrożonym, jeśli mnie pamięć nie myli, karą p.w. roku do 10 lat.
Kilka dni temu usłyszałam w radio wiadomość, ze najmłodsza babcia (nie pamiętam, czy w Polsce, czy w innym kraju) ma 28 lat. W wieku 14 lat urodziła córkę, ktora poszła w jej ślady.
ola78
Bywalec
 
Posty: 138
Dołączył(a): 24 listopada 2005, o 15:45

Postprzez Tomek » 28 kwietnia 2006, o 23:40

ola78 napisał(a):Jeżeli dziecko ma mniej niż 15 lat - to obcowanie płciowe z nim jest przestepstwem zagrożonym, jeśli mnie pamięć nie myli, karą p.w. roku do 10 lat.
Kilka dni temu usłyszałam w radio wiadomość, ze najmłodsza babcia (nie pamiętam, czy w Polsce, czy w innym kraju) ma 28 lat. W wieku 14 lat urodziła córkę, ktora poszła w jej ślady.

Generalnie to przestępstwo, ale raczej w naszym kraju nie woła się policji, gdy rodzice dowiadują się, że jej 15 letnia pociecha, ze swoim 15 kolegą są już na 'tym' etapie związku ( myślę, że podany artykuł traktuje głównie o 'przytulaniu się' pomiędzy nastolatkami).
Co zaś tyczy się babci - tak, mamy taką młodą w Polsce.

Pozdrawiam
Tomek
Tomek
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 22 stycznia 2006, o 02:21
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez kasik » 5 maja 2006, o 18:05

Niestety, jest to teraz czesto spotykane, ze 15latkowie bawia sie juz w te sprawy. sama mialam taka kolezanke, 8 klasa podstawowki, hmmm wiec normalka.
srednio jest 18 lat i mysle ze tak zostanie. Nie ma sie co obawiac, ze za dwa lata bedzie to 16 :wink: A rozne wypadki sie zdarzaja, zawsze tak bylo, nie wazne jakie czasy. Glownym powodem wedlug mnie jest brak wzorcow i rodzice, ktorzy na temat seks sami sie robia czerwoni. Ja sie dowiedzialam wszystkiego od mamy dosc wczesnie, wiec nie musialam robic oczu na glupie opowiadania ludzi z klasy :D :D
kasik
 


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron