Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:31 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy pozwalać?

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez NB » 26 października 2005, o 13:44

U nas na podwórzu jest wielka wierzba, na którą wchodzą dzieci. Ja naszym pozwalam ale zawsze asekuruję, bo taki maluch 3-5 letni jeszcze ma zbyt małą wyobraźnię.
A czy to grzech pozwolić mu a ono spadnie? Myślę, że grzechem jest świadome narażanie kogoś na niebezpieczeństwo. Zależy jeszcze jak duże jest to dziecko.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ami » 31 października 2005, o 16:29

Wydaje mi się,że wszystko zalezy od tego jak duże i jak sprawne fizycznie jest dziecko. Jeśli bez problemów wspina się po drabinkach na placu zabaw,to dlaczego nie miałoby włazić na drzewa?To z pewnością dużo większa frajda :D Poza tym, jeśli inne dzieci będą się tam gramolić,i jeśli on tez będzie chciał,to zabronienie włażenia na drezwa przez rodziców,i tak chyba będzie średnio respektowane(no,może w obecności rodziców,nie będzie właził,ale jak tylko zostanie sam na podwórku...wykorzysta okazje i wkońcu sie wdrapie na to drzewko :lol: )
Ami
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 czerwca 2005, o 08:45
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron