Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:15 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

żłobek w warszawie

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

żłobek w warszawie

Postprzez sagitta » 30 sierpnia 2005, o 10:16

Szukam sensownego zlobka w Warszawie dla rocznej pociechy . Czy ktos moglby cos polecic? (najlepiej w okolicach ochoty albo mokotowa ale niekoniecznie)
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 30 sierpnia 2005, o 11:53

A czy istnieje w ogóle sensowny żłobek :-) ?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gosieńka » 5 września 2005, o 11:50

Nikoletta, a co zrobić z maluszkiem kiedy musisz wracać do pracy po macierzyńskim, a na nianię cię nie stać?
gosieńka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 5 września 2005, o 12:58

Gosieńko : zostawić męża na wychowawczym.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sagitta » 13 września 2005, o 15:34

To zazdroszczę, Nikoleto, męża, który byłby w stanie zostać z dzieckiem......... Niewielu takich chodzi po tym świecie.
Co do "sensownego" żłobka, to miałam na myśli, żeby był normalny, z rozsądnymi paniami. Ostatnio koleżanka opowiedziała mi, że jak była w przedszkolu, zdarzyło jej się kiedyś puscić bąka. Pani zapytała kto to zrobił. Nikt się nie zgłosił oczywiście. Pani uznała za winowajcę pewnego chlopca i kazała mu stanąć na srodku i zdjąć majtki!!!!!!!!!!
Nie chciałabym, żeby moje dziecko miało panie, które tak pomysłowo poniżają dzieci, stąd moje pytanie.
Dziękuję bardzo, My-cho, wybiorę się tam w najbliższych dniach na rekonesans.
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 14 września 2005, o 12:59

Mój Boże to zakrawa o molestowanie dzieciaka !
Najlepiej samej przeprowadzić wywiad z matkami, które kręcą się w pobliżu żłobka a następnie pobyć z dzieckiem przez pierwsze tygodnie, żeby samej zobaczyć jak to wszystko wygląda. Potem można dyskretnie obserwować panie opiekunki. Zresztą , zachowanie dziecka powie Ci wszystko. I szczególnie uważaj na te wiecznie uśmiechnięte panie, które na siłę sadzają dziecko na kolanach chociaż ono się wyrywa. To zazwyczaj najgorsze jędze.
Przedszkole jest dla dziecka stresem , co mówić żłobek ...Pytaj o wszystko , obserwuj i natychmiast reaguj. To Twoje dziecko .
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron