Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

mleko z butelki

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez sagitta » 29 sierpnia 2005, o 12:21

Pewnie nie tyle nie umie (przeciez to latwiejsze niz piers) ile mu to nie pasuje. Moja coreczka jak byla mniejsza nie chciala w ogole jesc z butelki, tylko czekala az wroce do domu. Potem zaczelam wychodzic z domu na coraz dluzej i mala, jak byla glodna, zaczela w koncu jesc, chociaz zdarzaly sie takie dni, ze nie jadla 5 godzin. Teraz ma roczek i jak ja jestem na horyzoncie to nadal absolutnie nie zje z butelki. A jak mnie nie ma to bez problemu.
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Derbunia » 15 września 2005, o 21:37

Szkoda że musisz Maluszka "opuscić". Ale skoro decyzja zapadła, to alternatywą do butli jest karmienie łyżeczką, albo specjalnym kieliszkiem firmy Medela (5 pln) albo zestawem łyżeczka też Medeli.
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 16 września 2005, o 10:33

Łyżeczka jak najbardziej .
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dzolka » 16 września 2005, o 19:29

Mam książkę "warto karmić piersią", w której polecalne są "gadżety" do karmienia firmy Medela. Bardzo chciałabym kupić taką łyzeczkę lub specjalny kieliszeczek do karmienia. Czy są one do kupienia w aptece? Jak moge je dostać?
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez Derbunia » 16 września 2005, o 21:56

hej dzolka
ja te gadżety widziałam w szpitalu w którym rodziłam. w aptece to raczej wątpię, ale może mogliby sprowadzić dla Ciebie.
poszukaj w internecie, może gdzieś mozna zamówić
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dzolka » 17 września 2005, o 14:07

Derbunia, dzięki! Postanowiłam w pon. zadzwonić do sklepu którego nr tel. jest na okładce ksiażki o karmieniu piersią. Może przysyłają. Cieszę się że wcześniej o tym przeczytałam, mam wiec nadzieję ze zdążę zdobyc tę medelę przed rozwiazaniem :-)
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron