Teraz jest 28 marca 2024, o 19:53 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

POMOCY

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

POMOCY

Postprzez DARU1111 » 15 maja 2011, o 19:53

WITAMY BARDZO SERDECZNIE ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA Z OGROMNĄ PROŚBĄ O POMOC 4 LATA TEMU DOM NASZ ULEGŁ CAŁKOWITEMU ZAWALENIU NA WSKUTEK PRZECHODZĄCYCH SILNYCH WIATRÓW ZAMIESZKIWALIŚMY PRZEZ 2 LATA POKOIK Z GRZYBEM NA ŚCIANACH NA 16 METRACH KWADRATOWYCH POMIESZCZENIE NASZA WŁADZA PRÓBOWAŁA Z TEGO POWODU ODEBRAĆ NAM NASZE POCIECHY A ZEMNIE ZROBIĆ WARIATA NIEROBA PRÓBOWANO SKIEROWAĆ MNIE DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO LECZ TAM NIE TRAFIŁEM PRÓBOWAŁEM WŁASNORĘCZNIE PRZETŁUMACZYĆ ŻE NIE ODDAM NASZYCH POCIECH NASZĄ SPRAWĄ ZAJĘŁY SIĘ GAZETY SYTUACJĘ OPISYWANO TAKŻE W INTERNECIE DOM NASZ POKLEIŁEM JAK TYLKO POTRAFIŁEM ZOSTALIŚMY PO PROSTU SAMI NA PRZEKÓR NASZEJ WŁADZY I OPIEKI SPOŁECZNEJ DOM POSTAWIŁEM NA NOGI LECZ NADAL LEJE NAM SIĘ DO DOMU GRZYB NA ŚCIANACH DZIECI CHORUJĄ KASZEL BULE GARDŁA ITD BRAK ŁAZIENKI I OGRZEWANIA NIE JESTEŚMY W STANIE SAMI ZAPOBIEC DALSZEJ KATASTROFIE BO ZAGRAŻA NAM TO SAMO DOM NASZ ULEGNIE ZNOWU ZAWALENIU ZAMIESZKUJEMY WRAZ Z DZIEĆMI MAŁĄ WIEŚ W WOJ OPOLSKIM JEST TO WIEŚ WILKÓW JEST NAM BARDZO CIĘŻKO STRACIŁEM PRACĘ REDUKCJA ETATÓW ŻONA MOJA PO OPERACJI GUZA JAJNIKA NIEZBYT DOBRZE SIĘ CZUJE LECZ OPIEKUJE SIE DOMEM I DZIEĆMI NIE STAC NAS KOMPLETNIE NA NIC MAMY CZWORO WSPANIAŁYCH DZIECIACZKÓW CHOCIAŻ PRZEZ CHWILĘ POMYŚLCIE O TAKICH JAK MY LUDZIACH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA SKRAJU PUSZCZAJĄCYCH NAM NERWÓW I PO PRZEŻYCIACH NIE CHCEMY KASY NIE JESTEŚMY NACIĄGACZAMI BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA COKOLWIEK DO JEDZENIA CO WAM ZALEGA A NAM MOŻE SIĘ PRZYDAĆ DZIĘKUJEMY RODZINA ZIĘBÓW Z WILKOWA NASZ TEL 791698229 daru1111@interia.p
DARU1111
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 19:42

Re: POMOCY

Postprzez kami79 » 25 maja 2011, o 08:17

Dziewczyny, to nie jest sciema. Skontaktowalam sie z panem Dariuszem ktory opisal mi swoja sytuacje. Maja 4 dzieci, zyja w walacym sie domu, brakuje im podstawowych rzeczy. W internecie mozna znalezc reportaze na ich temat. Wysylam mu jutro paczke z zywnoscia. Was zachecam do tego samego. Potrzebne są tez ubranka dla dzieci. Pomozmy im bo naprawde bardzo tej pomocy potrzebuja a nas wyslanie takiej paczki niewiele kosztuje. Z gory Wam dziekuje w swoim i Jego imieniu
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron