Teraz jest 28 marca 2024, o 19:05 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Dziwne pytanie - jądra mężczyzny...

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Dziwne pytanie - jądra mężczyzny...

Postprzez MAKG » 23 czerwca 2010, o 14:31

Kochane Kobity,

Nie wiem gdzie zapytać, bo na wszystkich forach typu "fiu-bździu" to nie chcę... A mój mąż też się nigdzie pewnie pytać nie pójdzie...

Otóż, od pewnego czasu zaobserwowaliśmy, że w trakcie pieszczot, jądra mojego M unoszą się w ten oto sposób, że zdarza im się "znikać", czyli pewnie wchodzić gdzieś w pachwinę. Mój mąż jest tym faktem przerażony...
Pewnego razu jedno jądro podeszło tak wysoko, że zupełnie zniknęło w pachwinie i dopiero po chwili pojawiło się na nowo... Mój M był w panice...

Ja staram się go uspokajać, że to normalne (tak mi się wydaje), ale szukam potwierdzenia, że fakt ten normalny w istocie jest... Dochodzi powoli do tego, że mój M boi się ze mną kochać w obawie przed zniknięciem jego skarbów... :( A jak już pozwala się pieścić (o co zawsze się upominał) - teraz "pilnuje" swoich jąder - ani to romantyczne, ani normalne...

Próbuję go uspokoić, ale średnio mi to wychodzi... Czy może spotkałyście się z podobnym "zjawiskiem"? Czy wszystko jest z moim kochanym Mężem w porządku, czy mam go dalej uspokajać, czy też wysłać go do lekarza??

Please, pomóżcie!!
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez MAKG » 24 czerwca 2010, o 12:45

Czy ktoś może mi pomóc?? :))
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez sx4 » 24 czerwca 2010, o 14:19

No cóż. Ja nie zetknęłam się z czymś takim (pewnie to kwestia mojego "bogatego" doświadczenia ;) ). Na pewno u małych chłopców jąderka opuszczają się po jakimś czasie. Jak jedno (lub oba) nie zejdą, trzeba zrobić zabieg, bo tkanka może zrakowieć, no i są w późniejszym wieku problemy z płodnością. :(
U dorosłego mężczyzny "w trakcie" jądra unoszą się, ale nie chowają :? Myślę, że takie krótkotrwałe chowanie nie jest niebezpieczne. Najważniejsze, że przez większość czasu są na swoim miejscu w temp. 2, 3 stopnie niższej od temperatury ciała. Proponuję skonsultować się z lekarzem, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości.
Pozdrawiam :)
sx4
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21 czerwca 2010, o 18:27

Postprzez niebieski » 24 czerwca 2010, o 15:14

Czesc

Twoj maz nie powinien sie niczym przejmowac, ruchy jader sa normalne rzecza wsrod mezczyzn. Jezeli nie towarzyszy przy tym zaden bol, to niech o tym szybko zapomnij.
Jezeli natomiast towarzysza temu jakies inne komplikacje to tak, niech uda sie do lekarza, sam musi powiedziec czy go boli czy nie!!!!

U facetow jest tak, ze my sie skupiamy na swoich klejnotach :D czasami zbyt bardzo, jakby nie bylo innych spraw tutaj na ziemi.
Twoj facet musi o tym duzo myslec jezeli podczas pieszczot ....ucieka..... :)

Niebieski
niebieski
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2 września 2006, o 19:16

Postprzez MAKG » 24 czerwca 2010, o 15:55

Dzięki za odpowiedzi!! :)
Niebieski, mąż twierdzi, że go nic nie boli... jedynie, że to nieprzyjemne... Ale to może rzeczywiście wynika z przewrażliwienia mężczyzn swoimi klejnotami...

Wkurza mnie po prostu jak podczas pieszczot co chwilę kontroluje stan umiejscowienia skarbów ;)

Może jeszcze ktoś ma doświadczenia z tym dziwnym zjawiskiem i mógłby się podzielić?

Wiem, że na Was zawsze można liczyć! :)
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez niebieski » 24 czerwca 2010, o 16:07

Hej,

Po prostu wytlumacz mu aby sie na tym nie skupial zbyt bardzo, i nie sprawdzal swoich klejnotow non stop.............przeciez tyle innych rzeczy moze sie uczepic podczas pieszczot :) :D i skupic sie na tobie...... :wink:

Niebieski
niebieski
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2 września 2006, o 19:16

Postprzez ...und_ewig » 24 czerwca 2010, o 19:26

u doroslego faceta to normalne raczej nie jest, udalabym sie do urologa, od tego jest lekarz a nie niebieski na forum :wink:
...und_ewig
Bywalec
 
Posty: 118
Dołączył(a): 26 czerwca 2009, o 21:56

Postprzez kami79 » 24 czerwca 2010, o 22:21

Tez uwazam ze warto skonsultowac to z lekarzem, zwlaszcza ze Twoj maz odczuwa dyskomfort. Moze zajrzyj na ten link, sa tu adresy lekarzy http://npr.pl//index.php/content/view/37/50/ , warto tez zapytac na jakims forum medycznym o ten problem, jest ich w internecie sporo. pozdrawiam
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez niebieski » 25 czerwca 2010, o 09:55

Hej,

Tak jak napisalem poprzednio, jezeli odczowa bol czy inne dolegliwosci to nalezy skonsultowac sie z lekarzem.

Niebieski
niebieski
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2 września 2006, o 19:16

Postprzez MAKG » 25 czerwca 2010, o 12:35

Kurcze, a jeśli nie odczuwa bólu... Tylko strach przed tym, że jądro nie powróci?? :(
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez AniaM » 25 czerwca 2010, o 13:07

niech idzie do lekarza, co się ma denerwować na zapas, najwyżej upewni się, że wszystko OK.
To zbyt poważna materia by zrezygnować z lekarza na podstawie porad na forum
AniaM
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 1 grudnia 2006, o 23:24

Postprzez Tomek » 22 sierpnia 2010, o 00:41

Heh, ruch jąder do góry podczas podniecenia jest normalnym objawem.

źródło, np.: Fizjologia reakcji seksualnych - Faza druga to faza podniecenia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stosunek_p%C5%82ciowy
Tomek
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 22 stycznia 2006, o 02:21
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron