Teraz jest 28 marca 2024, o 12:42 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Spotkania dla wdów

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Spotkania dla wdów

Postprzez granatek » 11 czerwca 2010, o 17:37

Witajcie
Czy wiecie cos na temat spotkan dla wdów w Warszawie? Czy sa w ogole takie?
Znajoma poszukuje meza, ma 41 lat i chcialaby miec szczesliwa rodzine. Jej maz zmarl 2 lata temu. Ona ma 6-letniego syna. Chcialaby miec wiecej dzieci.
Moze macie jakis pomysl jak moge jej pomoc?
granatek
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 listopada 2005, o 22:48

Postprzez Kręciołek » 11 czerwca 2010, o 18:18

www.dla-samotnych.pl
Generalnie przeważają panny i kawalerowie, ale skoro znajoma może zawrzeć małżeństwo katolickie to zapraszamy. 18 czerwca o godz. 19.00 Msza św. w tej intencji na ul. Skaryszewskiej w Warszawie, a 20 czerwca spotkanie.
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kami79 » 11 czerwca 2010, o 18:24

Ja polecam portal www.przeznaczeni.pl sa tam ludzie bardzo roznego pokroju. Moja kolezanka poznala tam wlasnie wdowca z dwojka dzieci, sa malzenstwem od pol roku
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez marimag » 11 czerwca 2010, o 22:14

My z Mężem poznaliśmy się na www.przeznaczeni.pl także polecam to miejsce. :) Z tego co wiem jest tam sporo osób w wieku dojrzałym - warto więc się tam zarejestrować. Zwłaszcza, że to Strefa Ludzi z Wartościami NIE TYLKO Z NAZWY.
marimag
 

Re: Spotkania dla wdów

Postprzez Gianna » 13 marca 2012, o 11:21

Marimag, nie wiem jakie Ty masz doświadczenia... ale wiem, że na przeznaczonych jest też spora grupa ludzi, którzy wartości wyznają tylko z nazwy, albo i to nie... wystarczy przejrzeć profile.
To nie znaczy, że zniechęcam, bo ja właśnie tam poznałam męża i jest wspaniałym, prawym i naprawdę wierzącym mężczyzną. Ale sam fakt, że ktoś tam się zapisał, nie oznacza, że będzie wyznawał wartości katolickie. Zalecam, jak we wszystkim, ostrożność i ograniczone zaufania :)
Gianna
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 24 lutego 2011, o 12:21
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron