Teraz jest 28 marca 2024, o 20:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

choroba a prezerwatywa?

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez Agrafka » 22 września 2009, o 18:05

MAKG, wiem, że idziesz do lekarza. Chodziło mi o to, że może wcześniej uda Ci się zrobić badanie, to byś już wiedziała?
Ja mam za sobą baaaardzo dużo grzybków, niestety. (Chociaż ostatnio jest ok.) Jakiś czas temu byłam już przekonana, że coś mi znowu jest. Poszłam na biocenozę (bez skierowania), tego samego dnia odebrałam wynik i... odwołałam wizytę u ginka, bo okazało się, że mi się tylko wydawało. Poważnie! I wieczorkiem mogliśmy się bez obaw z mężem poprzytulać :) A że jestem "starająca się", to było to dla nas szczególnie ważne. (A cały weekend "pościliśmy", bo mi się wydawało.)
Pozdrawiam.
Agrafka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 13 stycznia 2008, o 17:43

Postprzez lajla » 22 września 2009, o 18:51

KP, zgadzam się, niby coś tam wiedział, ale swoją drogą uważam, że księża powinni więcej wiedzieć o npr i jak to wygląda po porodzie, żeby człowiek, który czeka kilka miesięcy na przytulanko (bo po porodzie ma problemy z interpretacją śluzu, szyjki itd.), nie usłyszał później, że przecież w małżeństwie nie chodzi tylko o seks. :? Na szczęście można też trafić na życiowego spowiednika, który na duchu człowieka podniesie. :)
lajla
Domownik
 
Posty: 318
Dołączył(a): 21 grudnia 2006, o 02:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lajla » 22 września 2009, o 18:57

Ps. To co napisałam, to oczywiście tak abstrahując od ciążowych problemów z grzybami, bakteriami itd. Chyba ze zmęczenia mam już problemy z wyrażeniem własnych myśli.
lajla
Domownik
 
Posty: 318
Dołączył(a): 21 grudnia 2006, o 02:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez niebieski » 23 września 2009, o 14:41

Hej

Jesli chodzi o pytanie gdzie smarowac u mezczyzn to najlepiej cale pracie (uwaga na cewke moczowa aby za duzo masci nie nalozyc) plus dodatkowo najlepiej reszte penisa.
Faktycznie u mezczyz jest to niewidoczne i czasami mozna nie wiedziec ze sie ma grzybka. To zalezy tez od higieny, kondycji organizmu, lub od pieszczot jakie stosujemy.

Niebieski
niebieski
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2 września 2006, o 19:16

Postprzez ...und_ewig » 23 września 2009, o 16:16

pieszczot? w jakim sensie?
...und_ewig
Bywalec
 
Posty: 118
Dołączył(a): 26 czerwca 2009, o 21:56

Postprzez NB » 12 marca 2010, o 09:16

Przy grzybicy nie powinno się współżyć.
Lekceważenie tej zasady powoduje nawracające infekcje pochwy, a pomysł poczęcia dziecka podczas infekcji drożdżakami jest zadziwiający.
Proszę sobie zobaczyć jak wygląda pochwa zainfekowana grzybicą:
http://www.zarzycka.zdrowi.com.pl/rzesistek.html
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron