Teraz jest 24 kwietnia 2024, o 06:16 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

mąż nie chce kolejnego dziecka

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

mąż nie chce kolejnego dziecka

Postprzez doris » 1 lipca 2009, o 13:40

Jest mi bardzo ciężko o tym pisać. Jesteśmy 4 lata po ślubie. Mamy ślicznego synka, który niedługo skończy 3 lata. Przeprowadziliśmy się do pięknego domu. Oboje pracujemy. Zarabiamy nieźle tzn my jesteśmy zadowoleni i nie siedzimy w pracy w nadgodzinach. Wydawałoby się, że niczego nam nie brakuje i nie ma przeszkód by zaprosić na świat kolejne dzieciątko. Tym bardziej, że oboje mamy po 36 lat. Mój mąż stwierdził jednak, że w naszej sytuacji to jest niewskazane bo jego zdaniem cierpimy na brak czasu i ledwo wystarcza go dla jednego dziecka, nie będziemy mogli podróżować z 4 os rodziną tzn nie będzie nas stać, ja jestem zbyt ambitna, bo mam potrzebę pracy a nie bycia w domu itd. Przytoczył jeszcze pare haseł... Chce dodać, że nigdy nie było mowy o tym, że decydujemy się tylko na jedno dziecko (mąz jest jedynakiem ja nie) a teraz czuję sie oszukana. Mam do męża ogromny żal i nie potrafię sobie z tym poradzić. Czy ktoś ma jakieś dobre i poważne rady?
Dziękuję.
doris
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 marca 2006, o 11:09

Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron