Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 16:02 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Stwierdzono wadę płodu - potrzebny cud. Błagamy o modlitwę!

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Modlitwa

Postprzez Pollyanna » 26 czerwca 2009, o 13:54

Witam,
być może ta modlitwa jest już Wam znana, ale dzielę się nią z innymi:

Modlitwa Rodziców Do Anioła Stróża Dziecka Poczętego
Aniele Boży Stróżu dziecka poczętego, którym Dobry Bóg nas obdarował i Twej opiece powierzył.
Prosimy Cię, abyś nieustannie czuwał nad naszym dzieckiem i wypraszał mu potrzebne łaski: zdrowia, prawidłowego rozwoju i szczęśliwego przyjścia na świat.
Wielbiąc Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Stwórcę i Dawcę Życia, prosimy Cię, aby ten błogosławiony czas oczekiwania umocnił naszą miłość, pogłębił więź małżeńską oraz przyczynił się do wzrostu wiary i nadziei, którą pokładamy w Tobie. Amen.
Pollyanna
Przygodny gość
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 kwietnia 2008, o 09:39
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez mama.i.tata » 20 lipca 2009, o 12:25

SYNEK PRZYJDZIE NA ŚWIAT W NAJBLIŻSZYCH DNIACH (DZIŚ MIJA TERMIN PORODU) DLATEGO PONOWNIE PROSIMY O GORĄCĄ MODLITWĘ W TYM NAJWAŻNIEJSZYM OKRESIE. PROSIMY DOBREGO BOGA O ŁASKĘ JEGO UZDROWIENIA LUB MOŻLIWIE JAK NAJLEPSZY STAN JEGO ZDROWIA.
WSZYSTKIM, KTÓZY PAMIĘTALI I BĘDĄ O NAS PAMIĘTAĆ TERAZ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!
MAMA I TATA
mama.i.tata
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 kwietnia 2009, o 19:30

Postprzez Maria » 20 lipca 2009, o 13:24

Maria
Domownik
 
Posty: 501
Dołączył(a): 17 marca 2004, o 15:23
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez mama.i.tata » 30 lipca 2009, o 22:08

W DRUGIEJ I TRZECIEJ DOBIE PO URODZENIU SYNEK MIAŁ WYKONYWANE BADANIA USG (PRZEZCIEMIĄCZKOWE). W BADANIU UDZIAŁ BRAŁO ŁĄCZNIE 5 SPECJALISTÓW; RADIOLOGÓW, NEONATOLOGÓW, PODESZLI DO SPRAWY SOLIDNIE GDYŻ DIAGNOZĘ CIĄŻOWĄ NA PAPIERZE WYSTAWIŁ AUTORYTET RADIOLOGII PRENATALNEJ, A WADA JEST BARDZO POWAŻNA.
WYKONANE DWUKROTNIE BADANIA NIE WYKAZAŁY JAKICHKOLWIEK NIEPRAWIDŁOWOŚCI W BUDOWNIE MÓZGU.
CIAŁO MODZELOWATE WIDOCZNE, KOMORY BOCZNE WĄSKIE, NIEPOSZERZONE.
DZIECKO OKREŚLONO JAKO ZDROWE, NIE ZALECONO NAM WYKONYWANIA ŻADNYCH DODATKOWYCH BADAŃ.

NA OBECNĄ CHWILĘ POTRAFIMY POWIEDZIEĆ TYLKO KRÓTKIE, ALE NAJBARDZIEJ JAK TO MOŻLIWE SZCZERE I BOGATE W TREŚĆ: DZIĘKUJEMY. WSZYSTKIM, KTÓRZY SIĘ ZA NAS, OBCYCH LUDZI I ZA NASZE DZIECKO MODLILI. DZIĘKUJEMY BOGU, KTÓRY W NASZYM MNIEMANIU (I NIE TYLKO NASZYM) DOKONAŁ CUDU, POKAZAŁ, ŻE NIE MA POŁOŻENIA BEZ WYJŚCIA, ŻE NIE MA RZECZY DLA NIEGO NIEMOŻLIWYCH, ŻE BŁAGANIEM I MODLITWĄ MOŻNA WYPROSIĆ BARDZO WIELE.

NAPISZEMY WIĘCEJ, KIEDY PO TYM WSZYSTKIM TROSZKĘ SIĘ OGARNIEMY; OSTATNIE DNI, PODOBNIE JAK OSTATNIE MIESIĄCE OBFITOWAŁY W MILIONY PRZERÓŻNYCH EMOCJI, DZIĘKI BOGU TERAZ JUŻ PRZEDE WSZYSTKIM POZYTYWNYCH. POZOSTAJE PRZESTROIĆ MYŚLENIE I ORGANIZMY, KTÓRE PRZEZ 3 MIESIĄCE PRZYGOTOWYWAŁY SIĘ NA ZUPEŁNIE INNY SCENARIUSZ ŻYCIA. MOŻE TO NIEZROZUMIAŁE, ALE NIE JEST TO ŁATWE. UWIERZYĆ, ŻE DZIECKU RZECZYWIŚCIE NIC NIE DOLEGA, ŻE TO NAS JUŻ NIE DOTYCZY.

TA HISTORIA JEST PRAWDZIWA,NIECH BĘDZIE ŚWIADECTWEM.
ŻE BÓG JEST WIELKI.
BÓG ZAPŁAĆ WAM WSZYSTKIM!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P
mama.i.tata
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 kwietnia 2009, o 19:30

Postprzez anna30 » 31 lipca 2009, o 00:18

[edit]
Ostatnio edytowano 31 lipca 2009, o 14:51 przez anna30, łącznie edytowano 1 raz
anna30
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 251
Dołączył(a): 18 marca 2007, o 14:53
Lokalizacja: 60N 1W

Postprzez MAKG » 31 lipca 2009, o 09:43

Chwała Bogu Dobremu! :)
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez Pollyanna » 31 lipca 2009, o 10:33

Bogu niech będą dzięki!
Pollyanna
Przygodny gość
 
Posty: 71
Dołączył(a): 9 kwietnia 2008, o 09:39
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Coya » 31 lipca 2009, o 12:13

Bogu dzięki!
Cieszcie się swoim szczęsciem :):):)
Coya
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 249
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 21:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mama.i.tata » 31 lipca 2009, o 12:15

Dzieci śpią, więc śpieszę żeby napisać troszkę więcej.
Co do błędów w badaniach USG - oczywiśćie zdaję sobie sprawę, że takie się zdarzają i to pewnie nierzadko. Jeden odczyta nazą historię jako cud, uzdrowienie, inny, ateista, sceptyk czy tzw realista uzna, że to właśnie pomyłka lekarza.
My sami jesteśmy bardzo sceptyczni jeżeli chodzi o wszelkie tego typu zjawiska - uzdrowienia, objawienia, natchnienia duchem św. itp. Jesteśmy ludźmi z wyższym wykształceniem i na pewno nie leży w naturze naszej religijności rzucanie się na hurra w zjawiska nadprzyrodzone i niezwykłe.

W naszej historii daje jednak do myślenia fakt, że usg w ciąży wykonywaliśmy w odstępach czasu od 27go tygodnia do końca ciąży 4 niezależnych lekarzy i każdy zauważył w obrazie mózgu pewne nieprawidłowości.
W badaniu usg noworodka , powtórzonym dwukrotnie, nie ma śladu jakiegokolwiek odchylenia od normy.

Ja czuję, że stało się coś niezwykłego, mimo że tak jak napisałam nie jestem osobą, która ślepo wierzy we wszystkie tego typu historie.

Za nasze dziecko modliło się w sumie ponad 50 osób (regularnie), znacznie więcej "doraźnie" chociażby przez to forum (dziękujemy! :P ), jedna z bliskich osób codziennie przez godzinę leżała w tej intencji krzyżem, raz w tygodniu przez trzy miesiące zamawialiśmy w tej intencji mszę świętą, wielokrotnie braliśmy udział w błogosławieństwie Najświętrzym Sakramentem par oczekujących potomstwa w sanktuarium w Gdańsku Matemblewie, ja napisałam list z prośbą o modlitwę do Ojca Świętego, ja byłam osobiście i indywidualnie pobłogosławiona przez charyzmatyka - o. Bashoborę, odmawiałam nowenny do bł. Papczyńskiego i św. Judy Tadeusza i przede wszystkim - jak czuję przede wszystkim - codziennie parokrotnie kładłam sobie na brzuchu obrazek z relikwią Jana Pawła II i prosiłam o uzdrowienie za Jego wstawiennictwem.

Był więc prawdziwy szturm na Niebo :-)
DZIĘKI BOGU SKUTECZNY.

Przepraszam, ale muszę kończyć.

Przedstawiłam fakty, każdy ustosunkuje się do naszej historii jak zechce.
Ja wiem i wierzę, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.
Nasze dziecko miało mieć bardzo poważną wadę, a jest zdrowe :D
Dziękujemy Ci Jezu.
mama.i.tata
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 kwietnia 2009, o 19:30

Postprzez Gosiaczek » 31 lipca 2009, o 14:31

To wspaniale wiesci ! Ciesze sie z Wami calym sercem ! :)
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56

Postprzez mmadzik » 31 lipca 2009, o 16:23

Wspaniałe nowiny! Bogu niech będą dzięki! :)
mmadzik
Domownik
 
Posty: 445
Dołączył(a): 13 września 2007, o 11:57

Postprzez Olenkita » 1 sierpnia 2009, o 13:25

Ciesze sie razem z Wami! Dzieki Bogu!
Olenkita
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 237
Dołączył(a): 19 kwietnia 2008, o 14:11

Postprzez micelka » 2 sierpnia 2009, o 23:19

Cudownie!
micelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 242
Dołączył(a): 9 czerwca 2005, o 12:42

Postprzez kerima » 3 sierpnia 2009, o 09:43

Wspaniale! Teraz już samych pięknych chwil z Maleństwem życzę!
kerima
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 5 września 2007, o 21:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez artura » 3 sierpnia 2009, o 10:39

Chwała Panu! Niech Miłosierny Bóg błogosławi dzieciątku i Waszej całej rodzinie!
artura
 

Postprzez AgaM » 5 sierpnia 2009, o 11:14

CHWALA BOGU!!! U nas tez zdarzyl sie taki cud lub jak kto woli "pomylka lekarzy"... Naprawde cuda sie zdarzaja. U nas tez wiele zrobil Jan Pawel II I jego kolega :))) Stanislaw
A synek ma na imie JAN :)))) i wszyscy co widza JAsia dziwia sie ze taki szczesliwy i radosny :)))))))
AgaM
Domownik
 
Posty: 440
Dołączył(a): 25 października 2003, o 17:22
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron