Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 18:25 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy jestem normalny czy już potępiony

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez hanskloss007 » 12 lutego 2009, o 10:14

Oj o NEO to można dyskutować i nigdy nie skończyć. Ja jestem do nich nastawiony z co najmniej dużą rezerwą. Nie widzę niczego lepszego w tym, że ktoś ma 1 dziecko, a ktoś 7. Dziwią mnie tam też ludzie, którzy szukają żony z nastawieniem, że to będzie matka 7-miorga dzieci.
hanskloss007
Przygodny gość
 
Posty: 37
Dołączył(a): 7 lutego 2009, o 14:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez anna30 » 12 lutego 2009, o 13:55

Ja tam nie należę do żadnej wspólnoty, bo 1. żadna mi nie pasuje, 2. w mojej okolicy nic nie ma. Ale jeśli dobrze zrozumiałam Twoją wypowiedź, to ja uważam, że dobrze że ludzie szukają kogoś o podobnych poglądach co do np ilości dzieci. Bo potem z tego może wyjść tragedia. Tak więc jak ktoś chce mieć dużo dzieci to niech nie wchodzi w związek z kimś kto na jednym czy dwóch chce poprzestać. Bo to są sprawy, o których należy porozmawiać przed ślubem, aby potem nie być zaskoczonym.
anna30
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 251
Dołączył(a): 18 marca 2007, o 14:53
Lokalizacja: 60N 1W

Postprzez Amazonka » 12 lutego 2009, o 13:57

Dobór par pod względem płodności jest tyle naturalny, co nieświadomy.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez NB » 12 lutego 2009, o 18:39

Hanskloss 007. Decyzję o tym, że będziesz ojcem już podjąłeś w momencie zawarcia sakramentu małżeństwa.
Zastanów się kto dla Ciebie w życiu jest najważniejszy. Kto jest Twoim bogiem? Czy aby przypadkiem nie żona?

Wybierzcie się na wspólne rekolekcje. Odkryjcie siebie na nowo. Wiek 31 lat to czas najwyższy na to, żeby Twoja żona została matką. Tylko najpierw rekolekcje we dwoje. Jak nei "Akt małżeński" to "Małżeńskie drogi" http://www.malzenstwo.pl/ . Nie zwlekajcie.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron