Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:54 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Zapalenie twardówki

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Zapalenie twardówki

Postprzez Anita_T » 26 czerwca 2008, o 20:46

Moja córa miała zaczerwienione oczko, odczekałam kilka dni, że może przejdzie, ale niestety nie przeszło. Byłam u okulisty stwierdziła zapalenie twardówki, poszperałam w Internecie i się przeraziłam, mam w sumie sobie za złe, że wcześniej się nie wybrałam z nią do lekarza.

Czy ktoś to przechodził, długo trwa leczenie, bo mam wrażenie, że jej się pogarsza, zamiast poprawiać - dostała maść gentamicin i jakieś robione kropelki. W sumie to dopiero drugi dzień jej to wszystko aplikuję, chociaż strasznie ciężko to idzie.
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie

Postprzez NB » 14 sierpnia 2008, o 11:43

Anito, co z Waszym Maleństwem?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anita_T » 14 sierpnia 2008, o 20:28

A już dobrze, dostaliśmy najpierw lżejsze leki i nie pomogły, poszłam do innej okulistki, zbadała okazało się, że to jednak zapalenie spojówki, dostała inne silniejsze krople i od razu była poprawa.

Jak na razie jest ok, miewa zaczerwienione oczka po wizycie w piaskownicy, ale przemywam jej solą fizjogiczną i mija.
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron