Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

prosba o modlitwę

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

prosba o modlitwę

Postprzez dota321 » 9 maja 2008, o 18:08

"jak nie urok , to wojsk przemarsz"- jak mawia moja mama, ale coś w tym jest :(
długa historia, w każdym razie mamy chwilowe (mam nadzieję :? -okazało sie wczoraj wieczorem) gigantyczne problemy finansowe i mieszkaniowe... więc proszę o modlitwę, to moze Pan Bóg podsunie jakieś rozsadne rozwiązanie, bo ja to bym najchętniej ryczała w poduszke- ale to nie przybliża nas do rozwiazania sytuacji :cry:
wszystkie nasze pomysły na rozwiązanie od wczorajszego wieczoru już upadły :?
dota321
Domownik
 
Posty: 368
Dołączył(a): 31 października 2007, o 09:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Juana » 9 maja 2008, o 18:44

Dorotko, trzymajcie się dzielnie, na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie. Będę o Was pamiętała.
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez milgosia » 9 maja 2008, o 23:10

Ja też. I ciepło pozdrawiam.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Anusia21 » 10 maja 2008, o 12:24

trzymaj się, dota...
Będę pamiętać
Anusia21
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2 stycznia 2007, o 14:02
Lokalizacja: okolice Gdańska

Postprzez genowefa » 11 maja 2008, o 12:37

dorotko trzymajcie się, będę pamiętać
genowefa
Domownik
 
Posty: 742
Dołączył(a): 1 października 2007, o 13:52

Postprzez MamaJasia » 11 maja 2008, o 14:52

Dorotko wspieram modlitwa.
Moze mozna Ci jakos pomoc ??? Daj znac czy mozna cos zrobic ???
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez dota321 » 12 maja 2008, o 07:34

Dzieki, kochane kobitki :D
Częsciowo już sie rozwiązało, a to dzięki temu, że mamy chyba szczęście do dobrych ludzi (albo Ktoś nam to szczęście zapewnia :wink: ); mozemy zostać tam gdzie mieszkamy do końca lipca - to pierwsza dobra wiadomość; druga to taka, ze ktoś nam zacznie budować dom... bez pieniedzy :shock: tzn. jak dostaniemy wreszcie kredyt- to zapłacimy :shock: jeszcze tylko pozostaje nam dostać kredyt- a to juz niestety zależy od pewnej formalnosci z pewnego banku internetowego (tego, kto wymyslił banki internetowe uduszę- nic nie mozna normalnie załatwić ani przyspieszyć, bo mozna to zrobić przez internet albo przez telefon, i zawsze trafia się na inną osobę, która cie nie widzi i tak naprawde ma cie gdzieś; a jak jest jakiś termin do np. wystawienia jakichś dokumentów to mozna być pewnym ze bank wykorzysta maximum czasu, jakie ma ustalone w przepisach); ale staram sie byc dobrej myśli- przecież jeszcze dwa dni temu w zasadzie nie mielismy juz gdzie mieszkać i wydawało sie ze wszystkie terminy sie sypneły...
dzalej proszę o wsparcie- chody widać jakieś na Górze macie :D
dota321
Domownik
 
Posty: 368
Dołączył(a): 31 października 2007, o 09:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Amazonka » 12 maja 2008, o 10:15

Oby wszystko było dalej na dobrej drodze.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MamaJasia » 12 maja 2008, o 13:52

Dotko trzymaj sie dzielnie !!!
rozumiem Cie bo tez nic nie mamy. Czasem sie smieje ze chyba naprawde musi sie stac cud i ktos nam to mieszkanie czy dom zwyczajnie da... sami chyba wiecznie sie bedziemy tulac po calym swiecie... a dzieci sie rodza i ciezko z roku na rok.

Prosze Cie o swiadectwo, ja go tak strasznie potrzebuje... ze jednak On jest Panem wszystkiego !!!

Obiecuje Modlitwe.
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez mmadzik » 12 maja 2008, o 14:47

MamaJasia napisał(a):Czasem sie smieje ze chyba naprawde musi sie stac cud i ktos nam to mieszkanie czy dom zwyczajnie da... sami chyba wiecznie sie bedziemy tulac po calym swiecie... a dzieci sie rodza i ciezko z roku na rok.


Cud, cud... Ale powiem Wam, że takie cuda naprawdę się zdarzają! Sama byłam świadkiem takiego cudu. A Dota widzę, że tez tego właśnie teraz doświadcza :D Bardzo się cieszę i wspieram w modlitwie!
mmadzik
Domownik
 
Posty: 445
Dołączył(a): 13 września 2007, o 11:57

Postprzez MamaJasia » 12 maja 2008, o 21:27

:):):) osobiscie otwieram buzie ze zdziwienia - wszyscy mnie skutecznie potrzasaja - ze dzis takie rzeczy nie maja miejsca...
A ja i tak sie modle o to i tak, przeciez Bog wie o nas i naszych sprawach.
Tak jak o Dotki sprawach i kazdej z nas...
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez dota321 » 13 maja 2008, o 07:32

Ja wiem, że On wie, ale czasem zapominam Mu wierzyć- no, tak jakoś liczę mocno na własne siły, a tu guzik.
MamoJasia, mną to potrząsneło dopiero wczoraj- bo wyglada na to, ze i tak w tym miejscu co teraz mieszkamy nie pomieszkamy juz długo; zależało mi na tym mieszkanku, bo właściciele są w porzadku, a cena wynajmu bardzo niska jak na Warszawę; ale okazało się, że ciotka mojego meża wyprowadza się przynajmniej na jakiś dłuzszy czas ze swojego mieszkania, i chce zebysmy tam zamieszkali- bo ona będzie spokojna ze wszystko zostanie w rodzinie :D W związku z tym bedziemy mogli zaoszczędzić ładnych kilkaset zł co miesiąc, bo zostanie nam sam czynsz do płacenia...
Wiec tak wychodząc z szoku, pamiętam o Was w modlitwie, MamoJasia i zyczę też takich cudów :wink:
dota321
Domownik
 
Posty: 368
Dołączył(a): 31 października 2007, o 09:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez MamaJasia » 13 maja 2008, o 11:56

Dotka a bardzo poprosze :):):) znam to uczucie ;) pol wyplaty na wynajem... a dzieci sie rodza... jedno po drugim. Plakac nie ma co - przeciez sama tego chcialam ;)

Dotka sciskam Cie bardzo! Niech Pan trzyma nadal nad Wami swoja reke!
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron