Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 01:03 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

poszukiwany dobry psycholog-seksuolog

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

poszukiwany dobry psycholog-seksuolog

Postprzez marika » 1 października 2007, o 13:32

Nie do końca wiem czy piszę w odpowiednim miejscu. Wiele razy opinie ludzi z tego forum bardzo mi pomogły i liczę na was i tym razem. Problem dotyczy mojego szwagra, który ma zaburzenia natury seksualnej. Sprawa jest o tyle skomplikowana , że jest on osobą upośledzoną w stopniu umiarkowanym z silną nerwicą. Problem dotyczy samogwałtu i to wiemy na pewno, ale oprócz tego podejrzewamy że jest on wobec siebie bardzo agresywny. Rozmowy z bliskimi, księdzem na niewiele się zdały, a wręcz mam wrażenie , że problem nasila się. Bardzo was proszę o namiar na dobrego psychologa, albo seksuologa. Bardzo chcemy mu pomóc, ale powoli robimy się bezradni...Dodam tylko, że szukamy lekarza na terenie Warszawy.
marika
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lutego 2007, o 14:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez juka » 1 października 2007, o 16:33

w wypadku zaburzeń zachowania u osób upośledzonych najbardziej sensowna jest wizyta u psychiatry - leki powinny pomóc.
juka
Domownik
 
Posty: 679
Dołączył(a): 25 marca 2006, o 11:24

Postprzez agathap » 6 października 2007, o 23:15

zależy od czego np. terapia uzależnienia od alkoholu, czy zaburzenia osobowości, nerwice, problemy życiowe itd. Jak ktoś będzie potrzebował, to poproszę na priva, chętnie kogoś polecę...
agathap
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, o 21:15
Lokalizacja: Garwolin

Postprzez agathap » 6 października 2007, o 23:16

ojej, pomyliłam wątek, przepraszam, miałam wpisać się w następnym :oops:
agathap
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, o 21:15
Lokalizacja: Garwolin


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron