Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Proszę Was o modlitwę, aby tym razem się udało.

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Proszę Was o modlitwę, aby tym razem się udało.

Postprzez sonia » 1 lipca 2007, o 21:19

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Mój mąż od kilku lat choruje na Chad czyli chorobe afektywna dwubiegunową, tz. występujące na zmianę okresy depresji i manii. Właściwa diagnoza dopiero postawiona w luty. Właśnie od lutego był 7 tygodni w szpitalu. Wczesniej każdą pracę, ktorą rozpoczynał poprzez chorobę musiał przerwać. Obecnie pracuje od miesiąca w biurze tłumaczeń (jest tłumaczem języka angielskiego).
W związku z tym prosze o modlitwę , żeby mu się udało utrzymać tę pracę, bo jeśli wystapi nawrot choroby, to znowu może ją stracic.
Rok temu przyznano mu rentę, niestety Zus odmowiił wypłaty, gdyz nie ma wymaganych okresów składkowych. Od studiow choruje. Mamy jedna corke. Bardzo chcielibysmy mieć wiecej dzieci, ale narazie przynajmniej u mnie wygrywa strach przed kolejnymi nawrotami u męża. Chad jest tez dziedziczne. Jeśli ktos ma podobne problemy, chetnie porozmawiam.
sonia
Przygodny gość
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 sierpnia 2005, o 01:55
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Postprzez abeba » 2 lipca 2007, o 08:14

będę o Was pamiętać, jesteś super dzielna, soniu
abeba
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 grudnia 2005, o 18:39

Postprzez Coya » 2 lipca 2007, o 15:51

Ja też pamiętam. Trzymajcie się dzielnie :)
Coya
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 249
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 21:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Proszę Was o modlitwę, aby tym razem się udało.

Postprzez Ania20 » 4 listopada 2007, o 16:52

sonia napisał(a):Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Mój mąż od kilku lat choruje na Chad czyli chorobe afektywna dwubiegunową, tz. występujące na zmianę okresy depresji i manii. Właściwa diagnoza dopiero postawiona w luty. Właśnie od lutego był 7 tygodni w szpitalu. Wczesniej każdą pracę, ktorą rozpoczynał poprzez chorobę musiał przerwać. Obecnie pracuje od miesiąca w biurze tłumaczeń (jest tłumaczem języka angielskiego).
W związku z tym prosze o modlitwę , żeby mu się udało utrzymać tę pracę, bo jeśli wystapi nawrot choroby, to znowu może ją stracic.
Rok temu przyznano mu rentę, niestety Zus odmowiił wypłaty, gdyz nie ma wymaganych okresów składkowych. Od studiow choruje. Mamy jedna corke. Bardzo chcielibysmy mieć wiecej dzieci, ale narazie przynajmniej u mnie wygrywa strach przed kolejnymi nawrotami u męża. Chad jest tez dziedziczne. Jeśli ktos ma podobne problemy, chetnie porozmawiam.
Hej, ja jestem chora na schizofrenię, więc zdaję sobie sprawę co możecie przeżywać. Ani jedno ani drugie nie ma zapewne łatwo. Choroby psychiczne są ciężkie, niosą wiele cierpienia. Pomaga leczenie, leki, które teraz można dostać w aptece zmniejszają cierpienie pacjenta. Przynajmniej mi pomogły wyjść ze stanu psychozy, która była naprawdę nie do zniesienia! Naprzemienne płacze ze śmianiem się i wiele innych objawów...obciążają bardzo mózg.

Trzymam kciuki za wyleczenie/zaleczenie choroby Twojego mężą i życzę łaski Bożej, żeby pozwalała Wam żyć w miarę normalnie, czerpać radość z życia, przebywania w kręgu rodziny. To naprawdę ważne.
Ania20
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 listopada 2007, o 12:15


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron