Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:46 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Potrzebna pomoc - poważna sprawa

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Potrzebna pomoc - poważna sprawa

Postprzez kukułka » 26 czerwca 2007, o 11:20

Mamy ogromne trudności finansowe i tak będzie przez dobrych kilka miesięcy, ja dostaję od tego miesiąca kilkaset zł mniej wypłaty i tak już niestety będzie.

Próbowałam załapać pracę w tłumaczeniu testów z języka niemieckiego i na niemiecki. Bez skutku. Wszystko oblegane. Wpadłam natomiast na pewien pomysł po tym, jak poprawiałm kilku przyjaciołom tak po znajomości, gratisowo prace mgr, dr, zaliczeniowe i plany tych prac z różnych dziedzin. Chciałabym się zająć taką wstępną korektą prac przed oddaniem ich wykładowcom. Gdybyście znali kogoś, kto takiej korekty potrzebuje, dajcie znać na priva, wtedy podam swój tel kontaktowy.
Taka sama prośba dotyczy sytuacji, w ktoej ktoś by potrzebował tłumaczenia z niemieckiego lub na niemiecki.
Jestem po polonistyce, więc moja korekta (w której mam już niejakie doświadczenie) spełnia wszelkie normy. Doktorat poprawiam w trzy dni. Tłumaczenia zrobię również ekspresowo. W grę wchodzi opcja przesłania tekstu mailem, poprawienia go przeze mnie elektronicznie i odesłania z powrotem.Będę wdzięczna za pomoc i podesłanie do mnie kogoś, kto chciałby skorzytać z takiego tłumaczenia lub korekty, bo jest naprawdę ciężko.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Coya » 26 czerwca 2007, o 13:23

Będę pamiętać i jak o czymś będę wiedzieć, dam znać.
Trzymaj się dzielnie! Wszystko się ułoży! Na pewno! :)
Coya
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 249
Dołączył(a): 15 maja 2006, o 21:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kukułka » 26 czerwca 2007, o 16:42

Dzięki, na razie jest tragicznie z kasą. A gdzie tu zakupy dla dziecka jeszcze?? Choćby używane.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez admin » 26 czerwca 2007, o 18:22

Napisz, czego potrzebujecie dla dziecka - może ludzie mają rzeczy na wydaniu i przez priv będzie można się umówić na przesłanie. Nie ma się co krępować.
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez kukułka » 26 czerwca 2007, o 19:10

Dla dziecka będizemy szukac od sierpnia -wrzesnia, bo termin na listopad. Teraz zalezy mi na znalezieniu pracy, bo wisi nam nad głowa duży kredyt, który niespodziewanie musielismy wziac. gdyby nie ten kredyt, to bysmy dali rade, ale wziac trzeba, nei bylo wyjscia i teraz chodzi o to, by go splacic i jakos miec na zycie i mieskzanie.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez kamienna » 26 czerwca 2007, o 19:14

Wysłałam Ci wiadmość na priv.
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron