Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:02 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Bardzo proszę o modlitwę

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Kręciołek » 28 czerwca 2006, o 12:16

...i intencji poczecia.
Jesteśmy już 2 lata po ślubie (w poniedziałek rocznica) i od 20 m-cy staramy się o dziecko. Myśleliśmy, że może teraz się uda, że będzie prezent, ale niestety.
Proszę, pomódlcie się jesli możecie bo już nie mam sił. Jestem już pusta w środku i nie wierzę, ze to kiedykolwiek nastąpi...
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

dostrzegaj swiatlo ktore teraz swieci a to co dla was dobre

Postprzez losik0 » 25 września 2006, o 04:32

samo przyjdzie w swoim czasie
nie trac wiary Pan Bog jest milosierny i wie ze cerpisz wiesz ja znam kilka malzenstw dluzej oczekujacych na dziecko jedni dalej czekaja pogodzeni po paru latach ze nie zostali jeszcze wysluchani inni zostali obdarzeni potomstwem.Pomyslalam sobie ze moze jesli bardzo wam zalezy teraz na opiece nad dzieckiem mozecie zaadoptowac ale to nie latwa decyzja to az lub tylko 20 miesiecy przedewszystkim odnajdzie w sobie dlaczego chcecie tego dziecka ja mam corke 13 mcy i jestem w ciazy mysle czasem czemu Bog zdecydowal ze to dobry czas dla mnie a moja kolezanka czeka 7 rok niech was Pan Bog poprowadzi da wam nadzieje i odpowiedzi jakich szukacie
Zebyscie nie mysleli ze ja to mam juz dzieci i jestem szczesliwa to napisze ze kazdy ma takie nadzieje ktore sa jeszcze nie spelnione u mnie to dosc powazna sprawa a jednaj nie przestaje pukac do nieba bram z nadzieja ze mi otworza pozdrawiam i zycze sil zostancie z Bogiem
sa rozne drogi nie tylko te na ktorych sie skupiamy szukajcie
losik0
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 września 2006, o 03:11

Postprzez Kręciołek » 25 września 2006, o 10:51

Dziękuję, że się odezwałaś. A o adopcji już zaczynamy myśleć, bo chyba nie będzie innego wyjścia.
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gosiaczek » 25 września 2006, o 11:18

Kreciolku wlasnie kilka dni temu moja kolezanka poinformowala mnie z radoscia,ze spodziewa sie dziecka. Sa po slubie dwa lata i tylez starali sie o dzidziusia. Stracili juz nadzieje a tu taka niespodzianka ! Glowka do gory - Wam tez sie uda !
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56

Re: dostrzegaj swiatlo ktore teraz swieci a to co dla was do

Postprzez kukułka » 25 września 2006, o 11:23

losik0 napisał(a): u mnie to dosc powazna sprawa a jednaj nie przestaje pukac do nieba bram z nadzieja ze mi otworza pozdrawiam i zycze sil zostancie z Bogiem
sa rozne drogi nie tylko te na ktorych sie skupiamy szukajcie

Poprieram i sie zgadzam, u mnie to samo. tez pukam i czekam, az otworza. to moje pukanie pośrednio wiąze sie też z poczeciem. Ale tylko pośrednio.
jetsem z Wami
Trzebba nie ustawać w modlitwie. Sa chwile, gdy jets sie pustym w srodku, ale to przechodzi. trzeba uprzecć sie i walczyc dalej
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kręciołek » 25 września 2006, o 14:46

:D

Dziękuję za ciepłe słowa.
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron