Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 18:01 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

gdzie szukać prezerwatyw silikonowych do pobrania nasienia

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

gdzie szukać prezerwatyw silikonowych do pobrania nasienia

Postprzez kama 76 » 23 kwietnia 2006, o 23:02

Witam. Mam na imię Kasia.Jestem tu nowa i dopiero od wczoraj poznaję to forum dlatego bądżcie wyrozumiale/li jeśli popełnię jakąś wynikającą z odmienności zwyczajów tego forum gafę-jestem starą bywalczynią innego forum o macierzyństwie ale od niedawna po prostu tamto przestaje mi wystarczać. Jest fajne ale niestety garstka tam ludków, którzy patrzą na płodność, starania w świetle wiary, Kościoła jego zasad moralnych także nie o wszystkim tam sobie porozmawiam bez kontrowersji a ja stawiam sprawy wiary na pierwszym miejscu i potrzebuję ludzi podobnych sobie.

Piszę prosząc o jakąkolwiek pomoc, radę bo mam duży problem.
Mam 30 lat, od 11 miesięcy bezskutecznie staramy się z mężem o dziecko-nasze pierwsze dziecko. Jestem ogromnie zdeterminowana w poszukiwaniach przyczyn i juz nieco znalazłam
(oboje mamy wysoką hiperprolaktynemię) ale od 3 miesięcy mimo nalegań ginki na to by mąż zrobił sobie badanie nasienia tkwimy w miejscu, stanęliśmy niepewni i nie możemy tego nijak przeskoczyć z przyczyn moralnych. Naszukałam się i napytałam co niemiara i znam już metody dopuszczalnego przez Kościół uzyskania nasienia. W naszym przypadku i dla wymagań ginki by wyniki nasienia były uszczegółowione pasuje tylko metoda z silikonową prezerwatywą z dziurką ale nie mogę jej nigdzie zdobyć. Szukam, pytam, szperam w internecie ale nie mogę zdobyć jakichś konkretniejszych informacji.
Mieszkam w Gdańsku. Nawet w nowoczesnej klinice leczenia niepłodności Invicta gdzie chcemy zrobić analizę nasienia nie mają takich gadżetów- nie zaproponowali też, że mogą sprowadzić.Może znacie Dziewczyny, Chłopaki:) żródło gdzie można kupić, skąd sprowadzić takie cudo. Mam bliskie dwie zaprzyjaźnione z nami pary i one mają dokładnie ten sam problem- jedna para główkuje po swojemu by tylko pozyskanie nasienia było moralne i stają na uszach i mają dylematy czy tak jak to robią można a druga para też czeka i marnuje cenny czas jak my nie mogąc się zdecydować na to badanie. Test poskoitalny nie satysfakcjonuje ginki. Pomóżcie proszę. To mi nie daje spokoju :) Kasia
kama 76
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 kwietnia 2006, o 01:43
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Nicka » 24 kwietnia 2006, o 15:10

Nicka
Bywalec
 
Posty: 109
Dołączył(a): 10 listopada 2005, o 16:49

Postprzez kama 76 » 24 kwietnia 2006, o 19:10

dzięki Nicka- kopalnia wiedzy ten link.Pomoze mi w wielu kwestiach, nie tylko mojego pytania. Dziękuje gorąco. Kasia
kama 76
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 kwietnia 2006, o 01:43
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron