Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 12:07 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

To co wazne w małzeństwie

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

To co wazne w małzeństwie

Postprzez kukułka » 16 lutego 2006, o 21:07

czesc dziewczyny. dopiero teraz, po długim czasie, moge się odezwa, bo właśnie dopiero teraz od nowa mam internet. Pisze, bo chciałam podziękowa wam wsyztkim za modlitwę, o która tylokrotnie prosiłam. jets tak, ze modlitwa działa, ale tylko przez jakiś czas, główna intencja i problem sa dalej aktualne. Niestety nie moe dokładnie napisa o co chodzi, ale prosże Was o modlitwę o pewne zmiany w naszym małżeństwie w sprawach, które są dla naszego związku ważne. Wiem, zę brzmi to chaotycznie, bezsensownie moze, ale to jets bardzo konkretna prośba o modlitwę za mnie i mojego męza.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Maguś » 28 lutego 2006, o 20:41

Cześć Kukułko,oczywiście pamiętam:)

Wiesz jak sprawa jest super-trudna to w miarę możliwośi można spróbować postu (takiego o chlebie i wodzie) chociaż 1 dzien w tygodniu/miesiącu.

Dobrze by bylo jakbyście oboje (o ile się da) uczestniczyli w Eucharystii i przystępowali do Komunii Sw. tez w dni powrzednie,Wiadomo,praca,obowiązki-ale tylko Jezus rozwiązuje te najgorsze problemy.
(no ja to juz wiecej nie pomogę,bo jestem osoba samotna)
Maguś
Przygodny gość
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 września 2005, o 22:51

Postprzez kukułka » 28 lutego 2006, o 21:34

Z postem....jakoś nie potrafię. A Komunia, coż, zalezy mi na niej, ale róznie z tym bywa. Modlę się. DŁugo (tzn od długiego czasu) i tyle.....A pomóc mozesz, modlitwą.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez kukułka » 4 marca 2006, o 18:15

Bardzo, bardzo jest mi wciąż wasza modlitwa potrzebna. nawet nie wiecie, jak bardzo.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kinia » 11 marca 2006, o 15:01

Kukułko!
ciągle pamiętam, ale dobrze, że się odzywasz!!! Ufaj, będzie z pewnością dobrze!!!
Uściski!
Kinia
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez kukułka » 11 marca 2006, o 21:59

Bardzo, bardzo dziękuję Wam za modlitwę i prosze o STAŁA modlitwę w tych pewnych moich i mojego małżenstwa intencjach właśnie. prosże o stałą modlitwę, bo ni cchę ciągle wam sie narzucac i przypomina, a intencja, ajk wiecie, od lat jest ta sama i bardzo dla naszego amłżeńtwa wazna. Kochane jesteście, zę sie modlicie. Duzo ludzi sie modli, wiec może szybciej to pojdzie jakoś. Pan Bóg zna intencje, a mnei zcasem tez sił do modlitwy brakuje. Odzywam sie w miarę czesto, jeśli jest jaklaś przerwa, to tylko z winy mojego operatora sieci, którego juz wkrótce zmienię, więc z netem nei powinnam juz miec problemów.
A w og\óle, szzcerze mówiąc, to głupio mi tak prosic, ale jak widze ilosc wyświetleń tego tematu, to myślę, ktoś czyta, pomysli że marudze, ale mozę ktos inny przeczyta, pomodli się....
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron