Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 18:06 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Bardzo prosze o modlitwę

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Bardzo prosze o modlitwę

Postprzez kukułka » 24 listopada 2005, o 15:08

Prosże was bardzo, bardzo gorąco o modlitwę za pewną sprawę a zwłaszcza za mojego meza. Niestety nie moge napisac , o co chodzi, ani tutaj, ani w prawatnej wiadomosci. jets to naprawdę pilne, uwierzcie> i po ludzku rzezc biorąc, sytuacja jets jak an razie beznadziejna,mimo modlitwy wielu, wielu osób juz od roku prawie> I nie jest to kwestia,w której pomogłaby rozmowa, spotkania małżeńskie itd, bo nie sposób po prostu tego tak rozwiazac z różnych względów. wiem, zę berzmi to enigmatycznie i bardzo dziwnie,a le jets to niezwykle ważne i każda modlitwa sie liczy, dlatego zdecydowałam sie was poprosic. Naprawdę, nei mogłam inaczej.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kasia32 » 24 listopada 2005, o 15:19

Kukułko, będę się modlić. A Ty bądź dobrej myśli, znam z życia absolutnie beznadziejne sytuacje, które znalazły zaskakujące rozwiązanie... i wydały wspaniałe owoce (np. nawrócenia po uzdrowieniach). Wiesz, doświadczyłam też niezwykłej skuteczności postu. W trzech takich beznadziejnych sytuacjach pościliśmy wspólnie z przyjaciółmi (konktretnie 1 dzień o chlebie i wodzie) i nigdy taki post nie pozostał bez Bożej odpowiedzi. Może skrzyknij grupę swoich przyjaciół... Ja w tej chwili nie mogę ofiararować Ci postu (choroba i starania o dziecko), ale na pewno będę się modlić.
Głowa do góry, będzie dobrze.
Kasia
Kasia32
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 26 października 2005, o 16:32
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kukułka » 24 listopada 2005, o 15:24

dziekuje bardzo, postaram sie sporóbowa, bo to niezwykle ważne dla mnie...I o czas też chodzi im wczesniej ten cud nastapi, tym lepiej, z różnych względów to jest ważne. Nawet bardzo. dziękuję. I życzę powodzenia w staraniach o maleństwo. I dam znac, jak tylko bedzie lepiej....
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez kukułka » 24 listopada 2005, o 15:25

dziekuje bardzo, postaram sie sporóbowa, bo to niezwykle ważne dla mnie...I o czas też chodzi im wczesniej ten cud nastapi, tym lepiej, z różnych względów to jest ważne. Nawet bardzo. dziękuję. I życzę powodzenia w staraniach o maleństwo. I dam znac, jak tylko bedzie lepiej....
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez kukułka » 10 stycznia 2006, o 17:00

Prosze dalej o modlitwę. wciąż bardzo potrzebna. bardzo, bardzo.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kinia » 12 stycznia 2006, o 00:02

Nadal jestem przy Tobie modlitwą! Ufaj! cuda się dzieją, sama ich doświadczam :)
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez kukułka » 15 stycznia 2006, o 13:20

Dziekuję z apamięć. Modle się, robię wszystko, co można po ludzku i...... wciąz czekam na cud. juz 2.5 roku czekam...
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kinia » 15 stycznia 2006, o 14:20

Cierpliwości...może cud jest już o krok od Ciebie...Wspieramy Cię modlitwą!!!
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Maguś » 23 stycznia 2006, o 22:47

+(obiecuję modlitwę)
Maguś
Przygodny gość
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 września 2005, o 22:51


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron