Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:12 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

problemy z orgazmem

Tu można porozmawiać o trudnych doświadczeniach, które dotykają rodzinę (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

problemy z orgazmem

Postprzez Pocieszna » 20 września 2005, o 00:40

Jestem młodą mężatką, bo z zaledwie 3-miesięcznym stażem, jednak z przykrością muszę przyznać, że nasze współżycie płciowe z mężem od początku małżeństwa nie układało się dobrze. Wytrwaliśmy do ślubu w czystości. W naszym małżeństwie nie brakuje gestów czułości. Staramy się szczerze rozmawiać o swoich wzajemnych pragnieniach, również tych seksualnych. Nie wiem dlaczego, ja nie jestem w stanie osiągnąć poprzez akt seksualny orgazmu, pomimo różnych gestów i pieszczot, które poprzedzają współżycie płciowe i pobudzają mnie zmysłowo. Właściwie można powiedzieć, że sam akt seksualny mnie nie podnieca (dlatego nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu), pomimo wcześniejszego podniecenia:(. Odnoszę wrażenie, że moja pochwa nie należy do miejsc erogennych (czy może tak być?). Staramy się z mężem żyć zgodnie z nauką Kościoła, dlatego nie chcemy osiągać orgazmu poza współżyciem płciowym. Wciąż poszukujemy odpowiedzi na pytanie jak uczynić nasze współżycie udanym, głównie z mojej strony. Jak zaradzić mojemu problemowi??
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję.
Pocieszna
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 września 2005, o 00:19

Postprzez fiamma75 » 20 września 2005, o 08:40

fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez Pocieszna » 20 września 2005, o 22:45

Dziękuję za wskazówkę, stała się bardzo przydatna. Jestem nową uczestniczką forum i nie zdązyłam się zapoznać z postami nadesłanymi wcześniej, dlatego nie wiedziałam, zanim napisałam swój post, że ten temat był już tu poruszany :oops:. Niemniej jednak jeszcze raz dziekuję za odpowiedź w mojej sprawie.
Pa pozdrawiam :lol:
Pocieszna
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 września 2005, o 00:19


Powrót do Problemy w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron