Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 07:55 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Prosze pomózcie mi!Nie chce sie zniechęcic:)

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Prosze pomózcie mi!Nie chce sie zniechęcic:)

Postprzez cyrkonia » 11 maja 2005, o 23:43

Drodzy forumowicze. Niedawno co odbylismy kurs poradni rodzinnej poniewaz w 6 sierpnia bierzemy ślub:) I wlansie chce zczas obserwacje by juz po slubie choc troszke poznac moj organizm. Jednak na poczatku mam maly problem. Wczoraj w nocy ok 00.00 dostałam miesiaczke, dlatego tez nie wiem jak mam to teraz policzyc. Ktory dzien bedzie pierwszym dniem cyklu czy wczorajszy (10.05) czy juz dzisiejszy (11.05)- bardziej obfity. w nocy było dosc skompo:) Prosze o pomoc i przepraszam jesli pytanie jest za banalne:) ja mam nadzieje ze sie naucze!Baaardzo bym chciałaSmile
Serdcznie pozdrawiam!!
cyrkonia
Przygodny gość
 
Posty: 45
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 23:34
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kasiama » 12 maja 2005, o 07:59

Jeśli miesiączkę dostałaś przed północą (albo zanim się położyłaś spać), to uznaj za pierwszy dzień ten dzień wcześniejszy, mimo, że miesiączka była skąpa.
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

od kiedy liczyć @

Postprzez HonoratA » 12 maja 2005, o 08:02

Hej. Jeżeli @ zaczęła się po pólnocy to bym liczyła ten dzień czyli 11, W karcie zaznaczyłabym godzinę i napisałabym "skapo". Ja jak @ dostanę wieczorem to też jest to 1 dzień cyklu, mimoo że od rana nic o tym nie wiedziałam :) Też dopiero się uczę, pomagają mi posty dziewczyn, ale wywnioskowałam że na poczatku trzeba wszystko notować co dotyczy obserwacji nas samych. Pozdrowionka
HonoratA
Bywalec
 
Posty: 157
Dołączył(a): 10 maja 2005, o 14:42
Lokalizacja: Lubin


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron