Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 03:47 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

mam lat 21, biorę ślub, ale coś z moim organizmem nie tak

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez kasiama » 31 grudnia 2004, o 18:29

To nawet potwierdzone, że kobieta w fazie płodnej pięknieje: ma gładką cerę, ładniejszą figurkę, lepiej się układają włosy, jest weselsza, sprawniejsza intelektualnie. To wszystko sprawka estrogenów- natura już wiedzała, jak to urządzić, aby rodzaj ludzki nie wyginął... :wink:
Z sutkami...nie pamiętam, jak się to fachowo nazywa, ale czytałam (w prasie dla kobiet ciężrnych... :wink: ) że nie jest to chyba jakaś wielka nieprawidłowość i np. karmienie też jest możliwe. Jeśli bardzo się niepokoisz, to może porozmawiasz ze swoim ginekologiem? Nie warto dokładać sobie przed ślubem jeszcze jedno zmartwienie!

...zabrzmiało, jakby ślub był zmartwieniem :) , nie umiałam tego lepiej określić :)

No i gratuluję zamążpójścia! :D :D :D
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość » 31 grudnia 2004, o 19:26

To, że brzuch rośnie przed miesiączką, to też normalne.
Gość
 

Postprzez NB » 1 stycznia 2005, o 03:38

Kobieto pokochaj siebie ! Ja mam 27 lat i też piersi małe, że hej. Mimo tego dwoje dzieci wykarmiłam. Co do wklęsniętych brodawek, to nie martw się przy najbliższym dziecku to się trochę poprawi, dziecko Ci je wyciągnie. Pozdrawiam.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maria » 1 stycznia 2005, o 16:26

Serdeczne gratulacje z okazji ślubu! :D

A małych piersi to wam dziewczyny zazdroszczę 8) Macie spokojnie 2 kg mniej, w ciązy będzie mniej rozstępów i możecie biegać i nie syczec z bólu.Do tego z pewnością znajdziecie odpowiedni stanik. A mnie w ciazy czekają chyba 2 berety i gumka. :evil:
Juz teraz nosze biustonosze za 150 zl (fellina) bo to jedyne staniczki, w których gumka nie trzaska po miseiącu :evil: Panieom z duzym biustem baaaardzo polecam. Warto zaoszczedzic i kupic drogi stanik, nie musze kuoupowac co chwile nowego, po 8 miesiacach noszenia wyglada na biuscie tak samo jak pierwszego dnia i swietnie trzyma.
Maria
Domownik
 
Posty: 501
Dołączył(a): 17 marca 2004, o 15:23
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez rybka » 2 stycznia 2005, o 12:08

z tymi większymi stanikami to prawda... a najgorsze, że wszystkie są jak dla starej babci - koronki i koronki... a ja mam 20 lat i chciałabym coś bezpretensjonalnego. i móc wybrać kolor :roll:

ale wracając do tematu: wiedzę mam książkową, ale wynika z niej, że piersi dojrzewają do końca... dopiero przy pierwszej ciąży, kiedy przygotowują się do spełniania swoich funkcji. to, że możliwość karmienia jest niezależna od rozmiaru, jest już faktem powszechnie znanym :)

i masz szczęście: możesz ubierać się w ciuchy podkreślające figurę, nie obawiając się, że będziesz wyglądać wulgarnie... i nie potrzebujesz stanika do sylwestrowej kreacji, pod warunkiem, że nie jest przezroczysta :wink:
rybka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 16 listopada 2003, o 01:15

Postprzez Martelka » 3 stycznia 2005, o 15:28

Dajecie czadu z tymi cycami. Ja sama mam wielkie, chociaz ogolnie drobna jestem, a teraz przy ciazy jeszcze urosly :cry: :wink: Maz sie smieje, ze cale miasto wykarmie po porodzie, nie wie, ze moge miec mniej mleka niz te kobietki co maja male piersi.
Co do brodawek to prawda, ze dzieci wyciagna, ale maja one wtedy wiecej trudnosci i zloszcza sie a i mloda mama wtedy bardziej sie denerwuje (na wlasne oczy widzialam i probowalam temu zaradzic) dlatego jednak lepiej juz wczesniej takie brodawki hartowac i wyciagac. Poprosisz meza :oops: to ci pomoze, a sama tez mozesz pocierajac je po kapieli recznikiem np, oczywiscie nie do krwi :wink:
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron