Teraz jest 28 marca 2024, o 18:23 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Miłość... A "ta trzecia"?

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Miłość... A "ta trzecia"?

Postprzez vergissmeinnicht » 8 maja 2014, o 19:50

Szczęść Boże.

Mam pytanie do wszystkich kobiet na forum - mam pytanie odnośnie "tej trzeciej" w związku, która zaczyna mieszać się pomiędzy dwojga szczęśliwych ludzi, chcąc uwieść faceta. Jak powinien zachować się w tej sytuacji mężczyzna? Czy powinien powiedzieć o swojej fascynacji swojej narzeczonej, kobiecie aby poszukać u niej wsparcia? Podzielić się tym, że pociąga go inna kobieta a on nie chce robić niczego, czego może żałować? Czy może nie powinien obarczać jej tym problemem i postarać się rozwikłać go sam, nawet jeśli to ryzykowne?
Z góry dziękuję za rady od serca, pozdrawiam.
vergissmeinnicht
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwietnia 2014, o 01:12

Re: Miłość... A "ta trzecia"?

Postprzez MartaMama » 20 maja 2014, o 16:09

A czy ty byś chciał się dowiedzieć, że Twoją żoną/narzeczoną pociąga inny mężczyzna? Dojrzały człowiek niezależnie od płci nie wikła się w relacje z "trzecią/trzecim". Jeśli jest możliwość trzeba taki kontakt zerwać całkowicie, a jeśli nie, bo to np. koleżanka/kolega z pracy należy unikać pozostawania w sytuacjach sam na sam, umawiania się na "niewinne" kawusie itp.
Nie widzę powodu, by taką sytuacją obarczać współmałżonka...
No chyba, że to faktycznie jakaś patologiczna sytuacja w której jakaś wariatka, nachodzi, nęka sms-ami itp. no to trudno coś takiego ukrywać przed drugą połową, ale jeśli po prostu spodobała Ci się koleżanka, która na dodatek z Tobą flirtuje moja rada jest jedna. Zerwij kontakt.
MartaMama
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 15:34


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron