Teraz jest 28 marca 2024, o 18:21 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

pomysły na wieczor panienski

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

pomysły na wieczor panienski

Postprzez kami79 » 14 października 2009, o 17:35

przewertowalam caly internet i oprocz wszelakich wariacji na temat penisa znalazlam naprawde niewiele konkretnych i fajnych propozycji.
na wieczorze bedzie kilka kobiet, przyjaciolka ktora bierze slub jest juz dojrzala kobieta- ma 38 lat. wariacje typu przebieranki czy inne babskie szalenstwa jakie spodobalyby sie dwudziestolatkom raczej nie zdadza egzaminu.myslalam o czyms w rodzaju zabaw slownych, jakims quizie dotyczacym znajomosci narzeczonego itp. do tego paczka z symbolicznymi prezentami dotyczacymi wspolego zycia. to tak w skrocie bo pomyslow jest kilka.
czekam na wasze propozycje co mozna zaproponowac na wieczorze gdzie srednia wieku uczestniczek bedzie wynosic 40 lat. impreza juz w ta sobote!
za wszelkie pomysly z gory dzieki
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez kamyczek » 14 października 2009, o 18:52

Ja mialam 20 lat jak przeżywalam mój wieczór panieński i przebieranki i takie różne dziwne zabawy też mi by się nie spodobaly. Na szczęście moje koleżanki wymyslily wspaniale zabawy :)

W szklanej kuli umieszczone byly pytania jakie zostaly zadane mojemu narzeczonemu. Jamialam odgadnąć co mój narzeczony na nie odpowiedzial. Np. Co mu się najbardziej we mnie podoba. Jaki najfajniejszy prezent ode mnie dostal. Ile chcemy mieć dzieci ... i takie różne śmieszne. Jak nie zgadlam to mialam kare. Np musialam coś zjeść lub zaśpiewać lub powiedzieć wierszyk...

Kolejna zabawa to bylo zszywanie skarpetki na czas :)

Skladanie koszuli męskiej stopami. (wyszlo mi super aż wszystkie dziewczyny byly zaskoczone :))

Mialyśmy karaoke. Już nie pamietam ... ale jak sobie przypomnę to napiszę. :)

A na koniec oczywiście dostalam dyplom zdania egzaminu na wzorową żonę :) na ocenę celującą. Z podpisami calego szanownego jury :)
kamyczek
Bywalec
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29 listopada 2006, o 01:25

Postprzez Anusia21 » 15 października 2009, o 09:59

Kamyczek - rewelacja !!! najlepsze pomysły na panieński, o jakich słyszałam:))
Masz świetne koleżanki !!!
Anusia21
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2 stycznia 2007, o 14:02
Lokalizacja: okolice Gdańska

Postprzez minnesota_ » 17 października 2009, o 20:02

mi się podobają pomysły dotyczące jakichś ciekawych warsztatów - a już najbardziej jeden pomysł: nauka tańca brzucha :) Wiem że we Wrocławiu jest szkoła która ma sporo takich "zamówień" właśnie na wieczory panieńskie. Mi się tak fajnie kojarzy z takim odkrywaniem i celebracją własnej kobiecości.
minnesota_
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 kwietnia 2009, o 14:43

Re: pomysły na wieczor panienski

Postprzez niezapominajka89 » 18 listopada 2015, o 13:04

Warszaty są super. Ja byłam na wieczorze, gdzie występował "tancerz". Po zakończonym występie, podszedł do przyszłej panny młodej i wręczył jej co? Torbę bawełnianą z napisem "taka sytuacja". Smiechu było, ale każdy spodziewał się innego prezentu ;)
niezapominajka89
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 października 2015, o 09:10

Re: pomysły na wieczor panienski

Postprzez KAR0LCIA » 24 listopada 2015, o 07:16

Właśnie szukam pomysłów na wieczór panieński koleżanki :-) Podobają mi się pomysły Kamyczka. Na pewno skorzystam ze wszystkich. Minęło sporo czasu od aktywności w tym temacie, czy ktoś zna jeszcze jakieś zabawy? I co można dać w prezencie?
KAR0LCIA
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 listopada 2015, o 00:33
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron