Teraz jest 28 marca 2024, o 18:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

mój problem

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

mój problem

Postprzez Elwirka84 » 24 czerwca 2009, o 00:41

mam 25 lat, doradzcie, chodze z moim Adamem juz 2,5 roku ale on ostatnio popadl w zle towarzystwo. koledzy zaczeli go wyciagac na jakies dziwne wyjscia, nie wiem co robi, a po jednej z takich imprez wrocil pijany i chcial ze mna uprawiac seks... na dodatek jak mu powiedzialam, ze nie ma mowy, to on sie zapytal czy seks analny w takim razie pasuje :cry: ........

doradzcie mi co mam zrobic, ja go kocham, ale ja nie chce sie jeszcze z nim kochac. Blagam o pomoc...
Elwirka84
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 czerwca 2009, o 00:35

Postprzez CzarnaKrowaWKropkiBordo » 24 czerwca 2009, o 09:10

Pozwolę sobie na danie Ci rady, choć zwykle się powtryzmuję przed mówieniem wprost co ktoś moim zdaniem powinien czy nie. JEdnak Twój post mnie zmartwil i myślę, że powinnam Cie ostrzec. Uważaj, nie ulegaj takim zagraniom. Ja mam za sobą bardzo złe doświadczenia z moim byłym facetem. Byłam niesamowicie naiwna, patrzyłam w jakim towarzystwie się obraca i jak się zachowuje i miałam klapki na oczach, myślałam, że go wyleczę moją chrzesciajańską miłoscią.
Myślę, że powinnaś z nim poważnie porozmawiać i przyglądać się sytuacji, Waszemu związkowi, temu czy dobrze się wnim czujesz, czy UFASZ swojemu facetowi bezgranicznie. Ja mam teraz faceta, który kocha mnie tak bardzo, że na rękach by mnie nosił, ufam Mu bardziej niż sobie. powodzenia
CzarnaKrowaWKropkiBordo
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 czerwca 2009, o 10:03

nie ciekawie

Postprzez Komornikpl » 24 czerwca 2009, o 09:38

Szczerze mówiąc to moim zdaniem powinnaś się zastanowić nad szczerością w Waszym związku. Jeśli jesteście parą, to jest to trochę dziwne, że nie bawicie się razem i osobno spotykacie się ze znajomymi.
Wygląda na to, że Twój mężczyzna ma nieco inne potrzeby niż Ty, myślę, że powinniście czym prędzej o tym SZCZERZE porozmawiać!
Komornikpl
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 czerwca 2009, o 08:53
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kuna » 23 września 2009, o 21:51

Ja też radziłabym porozmawiać z nim. No i przede wszystkim dokładnie przyjrzeć się jakim ten chłopak jest człowiekiem czy warto z nim być. Może zasięgnąć opinji znajomych czy rodziny? Jak inni go postrzegają? Jest to osoba godna zaufania?
Ja sobie nie wyobrażam żeby mój narzeczony tak postąpił. Znamy się już dość długo, jesteśmy zaręczeni od kwietnia ale nigdy nie widziałam go pijanego, też nigdy nie proponował mi seksu. Jesteśmy zgodni w tej kwestii że to jest strefa przeznaczona dla małżonków.
Pozatym zapytaj sama siebie czy chciałabyś żeby Twoja córka miała takiego chłopaka? Czy chciałabys żeby on był ojcem Twoich dzieci? To są raczej niezawodne pytania. Jeśli odpowiedzi są negatywne to raczej nie jest to osoba odpowiednia dla Ciebie.
kuna
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 grudnia 2008, o 20:48

Postprzez Dona » 24 września 2009, o 00:30

a ja bym Ci radziła znalezc sobie inne forum i tam potrollowac... :twisted:
Dona
Domownik
 
Posty: 353
Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez niebieski » 24 września 2009, o 10:09

Duzo o Was nie wiemy i trudno trafnie napisac jakas rade. Nie mniej jednak podpisuje sie pod tym co pisaly poprzednie osoby ze musicie porozmawiac bo troche to dziwne ze twoj ukochany przychodzi i tak nagle pyta o sex. Ponadto pod wplywem alkoholu ludzie mowia dziwne rzeczy wiec moze pod wplywem tego towarzystwa i tematow pojawila sie chec na sex, kto wie.
Uwazam, ze musicie szczerze porozmawiac, nie powinno to az tak cie zmartwic i niepokoic. Po prostu normalnie pogadajcie jak dwie dorosle osoby, jakie byly powody ze tak postapil.
Niebieski
niebieski
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2 września 2006, o 19:16


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron