Teraz jest 28 marca 2024, o 14:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Prezent dla Narzeczonego/ Męża z okazji naszego śłubu

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez kamienna » 31 lipca 2007, o 14:37

Ja tam uważam, że ja jako JA byłam dla męża prezentem... nie wiem tylko czy on z rozczuleniem to wspominać będzie po latach.. :P
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez kukułka » 31 lipca 2007, o 14:42

Beasia, żeby mąż cos wspominał z rozczuleniem po latach to musiałabys wymśylić coś piekniejszego niż ślub. jesli chcesz wymyslac prezenty, to będziesz miała okazje co roku w rocznicę. A ślub niech pozostanie "tylko" ślubem. To moje zdanie.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez klara bemol » 31 lipca 2007, o 16:27

Moja siostra dała swojemu już mężowi klucze do mieszkania - razem mieszkają u naszego ojca, czyli on się wprowadzał.
Młody kupił jej piękny komplet bielizny nocnej - z pewnością także dla siebie?
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez kuleczka » 2 sierpnia 2007, o 14:50

My wzajemnie kupilismy sobie obraczki... troche głupo sie na nas patrzyli gdy poprosilismy o to by kazda z obraczek wycenic odzielnie :) ale co tam!! A pomysł z bilizna moim zdaniem rewelka :)
kuleczka
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 31 sierpnia 2005, o 14:12

Re: Prezent dla Narzeczonego/ Męża z okazji naszego śłubu

Postprzez Nika » 31 marca 2009, o 17:47

Beasia napisał(a):(...)Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie byłoby miło obdarować swojego ukochanego "jakimś" prezentem w dniu naszego ślubu(...)


Ja tez nad czymś takim się zastanawiam... Tym bardziej, że Narzeczony co rusz mnie czymś zaskakuje i jestem pewna, że na nasz ślub tez już knuje jakąś niespodziankę dla mnie :wink: Jak na razie to myślę, żeby zrobić mu w PP prezentację od początku naszej znajmości - zdjęcia, cytaty, nasze wspomnienia, a w tle ulubiona piosenka. Mamy na naszej sali 4 plazmy, więc pokaz w trakcie wesela wchodzi jak najbardziej w rachubę. Myślałam jeszcze o piosence w moim wykonaniu dedykowanej dla niego, no ale im bliżej wesela tym większy stresik mnie dopada i chyba daruję sobie te śpiewy ze sciśniętym gardłem i łzawymi oczami (ze wzruszenia oczywiście ;) )
Nika
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 marca 2009, o 16:50

Postprzez MAKG » 1 kwietnia 2009, o 09:43

a co tu robić, jak ślub jest w dniu urodzin męża mojego przyszłego?? :D

mam się mu owinąć w kokardkę? ;)
MAKG
Bywalec
 
Posty: 175
Dołączył(a): 30 października 2008, o 11:21

Postprzez mmadzik » 1 kwietnia 2009, o 11:16

Z prezentacją jest fajny pomysł. Mój Mąż wpadł na coś takiego - prezentacja miała być w czasie pierwszego tańca rzucona na ścianę (w końcu z przyczyn niezależnych to nie wyszło, ale miło było później, jak mi w domu tą prezentację puścił). Były tam naprzemian zdjęcia moje i jego z różnych etapów życia - od noworodków przez chrzest, pierwsza Komunię, różne wakacje, potem czas nastoletni, aż w końcu pierwsze zdjęcie razem, kilka wspólnych fotek i ostatnie było już ślubne. Przyznam się szczerze - sprawa niesamowicie wzruszająca, a i gościom weselnym się podoba, bo zawsze to jakieś urozmaicenie, poza tym często pamiętają "tamte czasy" i zauważają, jak się wszystko zmieniało, a poza tym można dac też kilka dowcipnych fotek - to się zawsze podoba ;)
mmadzik
Domownik
 
Posty: 445
Dołączył(a): 13 września 2007, o 11:57

Postprzez Nika » 1 kwietnia 2009, o 11:37

MAKG napisał(a):a co tu robić, jak ślub jest w dniu urodzin męża mojego przyszłego?? :D


Fajna sprawa, dwie uroczystości jednego dnia! :) Może dogadaj się z orkiestą czy wodzirejem, a najlepiej Ty przejmij władzę nad mikrofonem i w którymś momencie wesela wzieście toast za Twojego męża, wszyscy goście odśpiewają sto lat i w tym samym momencie ktoś z obsługi może wnieść torcik w kształcie serca jako prezent od Ciebie ;) Wystarczy, że będzie symboliczny, bo przecież będzie zawsze drugi weselny tort. Przynajminej ja bym to tak widziała, ale możliwości jest wiele ;)
Nika
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 marca 2009, o 16:50

Postprzez kozica2 » 6 kwietnia 2009, o 19:15

Ja uważam, że jakiś dodatkowy prezent nie jest konieczny, ślub jest dostatecznie dużym i radosnym przeżyciem i ten dzień się pamięta do końca życia. Ale pomysł z taką prezentacją mi się podoba. Znajomi na weselu puścili krótki film o nich, zdjęcia z przeszłości oraz wywiad z nimi kilka tygodni przed ślubem. Bardzo ciekawe, ale to robił kamerzysta.
Chciałam jeszcze odbiec od tematu. My z mężem postanowiliśmy po ślubie zawsze na rocznicę ślubu kupować sobie razem jakiś wspólny prezent, coś ekstra i ten pomysł mi się podoba. Zwłaszcza , że jest dużo okazji do prezentów osobistych (święta, imieniny, urodziny). A tak mamy okazję, żeby wymyślić coś ciekawego i wspólnie wybrać. Już 7 prezentów mamy, są to np. jakiś album, kolekcja filmów, puzzle, obraz itp.
kozica2
Bywalec
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kręciołek » 7 kwietnia 2009, o 08:13

A ja zrobiłam tak:
zebrałam wszystkie nasze dokumenty, papiery itp. z przygotowań do ślubu (listy zespołów drukowane z internetu, listy sal, które oglądaliśmy - z adnotacją co o nich myślimy, zdjęcia mojej próbnej fryzury i sukni, zdjęcie zapowiedzi wiszące w przykościelnej gablotce, próby druku zaproszeń itp.) i to wszystko oprawiłam w ładny segregator, który udekorowałam "ślubie" i dzień po ślubie dałam mężowi taki prezent jak "Wielką Księgę Ślubnych Przygotowań". Była niespodzianka i zaskoczenie :)
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez basja » 22 czerwca 2009, o 14:02

Witam serdecznie :)

ja własnie przygotowję się do slubu i też zbieram różnności z przygotowań by zrobić sobie taką Księgę z przygotowań :)
basja
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 czerwca 2009, o 13:59
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez artura » 14 lipca 2009, o 15:39

a może napisać wspaniały list w prezencie????
ja już przegapiłam jakiekolwiek prezenty na ten dzień :(
artura
 

Postprzez Małgosiaa » 28 września 2010, o 16:10

Poszukaj czegoś na www.2future.pl być może znajdziesz coś co zainteresuje Twojego narzeczonego :)
Małgosiaa
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 września 2010, o 16:05
Lokalizacja: PL

Re: Prezent dla Narzeczonego/ Męża z okazji naszego śłubu

Postprzez Tatanka » 16 maja 2014, o 08:51

Ja bym zrobiła mu niespodziankę i wynajęła fajny samochód do ślubu np. takiego Cadillaca http://www.arena.pl/cadillac-fleetwood-63,783401.html Mój mąż jest fanem motoryzacji więc byłby zachwycony!:)
Tatanka
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 12:40


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron