Teraz jest 29 marca 2024, o 01:50 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Nie mam pomysłu na wystrój sali weselnej:(

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Nie mam pomysłu na wystrój sali weselnej:(

Postprzez Bacha » 3 maja 2007, o 12:34

Nie wiem jak wystroić sale. Rózne dekoracje oglądałm na necie ale niezbyt to mi się podoba. Może ktoś podzieli sie ze mną sposobem na dekoracje a może ktoś przesłał by mi zdjęcie, chodzi o wystrój za Para Młodą, stół Pary Młodej i sufitu ( jedni daja balony, inni materiałami stroją). Z góry dzieki
Bacha
Przygodny gość
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 listopada 2006, o 15:09

Postprzez kasik » 3 maja 2007, o 16:29

mi sie balony np. bardzo nie podobaja, jak cos to bardziej elegancki wystroj. wszystko zalezy od sali i otoczenia. a co do tla za para mloda typu labedzzie, serca, obraczki etc. to dla mnie to kicz, ale kazdy niech robi co chce, wazne zeby do sali pasowalo. :D
kasik
 

Postprzez kamienna » 3 maja 2007, o 21:31

Ja miałam kiczowate balony i obrączki za plecami. Kiczowate nie dlatego, że kasik tak napisała, ale dlatego że sama za takie je uważam:) Powiem Ci, że to naprawde nie ma znaczenia w tym dniu... No chyba że ma się na tym punkcie hopla... Nic mnie wtedy nie obchodziło: czy ciotka - -wielka elegantka mnie obgada za plecami że kicz czy coś mi na głowę nie spadnie czy stoły dośc żarłem obładowane.... Dla mnie najważniejsze było to w środku... co czułam :)
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14

Postprzez strzyga » 3 maja 2007, o 23:21

Ja ostatnio czytałam na innym forum, że młoda para za sobą chcą dać obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, a inna Wesele w Kanie Galilejskiej. Fajny pomysł wg. mnie :)
strzyga
Domownik
 
Posty: 635
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiki » 4 maja 2007, o 10:09

U nas byl krzyz, ktory kupilismy jeszcze jako narzeczni i ktory teraz od prawie 6 lat zawsze wisi w centralnym miejscu naszych kolejnych mieszkan/domow. Obok niego byl obraz Matki Bozej Czestochowskiej, ofiarowany nam przez biskupa ze specjalnym blogoslawienstwiem, jako dla pary organizujacej wesele bez alkoholu.

Pos spodem "kwiaty", u nas papierowe, takie, jakimi dekorowalismy reszte sali - papierowe kiscie wlasnorecnie robionych kwiatkow i od czasu do czasu ptak origami.

Dekoracja mysle, ze ladna, dosc dyskretna, ale jednak dopelniala calosci.
Tu jest kilka weselnych fotek. Cos sie wolno otwiera, wiec moze przy okazji przekleje na forum zdjecie.
http://www.arkitowie.ien.pl/?id=165
Wiki
Przygodny gość
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 listopada 2004, o 10:33
Lokalizacja: Melbourne Australia

Postprzez kasik » 4 maja 2007, o 13:46

t´zdjecia sie nie pokazuja :(
kasik
 

Postprzez Wiki » 4 maja 2007, o 23:51

Juz jest ok, przepraszam za wtope... (jakis czas temu zmienialam serwer i jak sie okazalo nie wszystkie pliki w galeriach wgralam... swoja droga, nie wiem czemu 6 lat temu az tak przejmowalam sie optymalizacja rozmiarow zdjec w internecie, pewnie lacza byly znacznie wolniejsze, teraz te fotki wydaja mi sie tragicznej jakosci - tzn takie sa)

Nie ma tam niestety zadnego ujecia sufitu, szkoda. Nie wiem, czy bede w stanie odszukac, bo jakies zdjecie kiedys mialam. Sam sufit "nie pozowal" - autorka miala zbyt wiele innych mysli i emocji na glowie, zeby jescze pilnowac uwiecznienia sufitu, choc gooooodziny nad dekoracja spedzilam - do tej pory jeszcze w worku wiekszosc jest u mojej mamy (chyba ze sie nad soba zlitowala i wywalila). Nasza pierwsza mazlenska choinke ubieralismy tylko w dekoracje weselne + lampki :)
Wiki
Przygodny gość
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 listopada 2004, o 10:33
Lokalizacja: Melbourne Australia

Postprzez Anusia21 » 5 maja 2007, o 10:35

mniej więcej rok byłam na weselu mojej kuzynki. Oni mieli wystrój bardzo tematyczny - oboje kochają słoneczniki i wszędzie można było je znaleźć - na samochodzie, w butonierce Pana Młodego, w rękach Panny Młodej, w sali. Dosłownie wszędzie.
A w sali, za plecami, mieli wielkie zdjęcie - on i ona przytuleni do siebie i jakiś uroczy cytat(nie pamiętam już jaki). Ogólnie bardzo to wdzięcznie wszystko wyglądało :)
Anusia21
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2 stycznia 2007, o 14:02
Lokalizacja: okolice Gdańska

Postprzez kasik » 5 maja 2007, o 13:40

Wiki, twoja sala jest dla mnie za zimna :)
kasik
 

Postprzez asikp » 11 maja 2007, o 15:14

Bacha ja proponuje coś na wzór Akantu (link) mnie osobiście bardzo się podoba. Sama miałam podobna dekorację. Ale każdy ma inny gust.

pozdrawiam
asikp
Domownik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Nie mam pomysłu na wystrój sali weselnej:(

Postprzez sylwia4012 » 12 sierpnia 2015, o 17:10

Myślę, że kwietniki i świeczniki na stołach to obowiązkowo. Tu znajdziesz bardzo ładne https://www.versanis.pl/ A poza tym to chyba nie ma co więcej kombinować. Sala to powinna być sama w sobie ozdobą. Albo właściciel sali powinien się tym zająć. Ja na swoim weselu załatwiałam tylko naczynia na kwiaty, kwiaty i świece.
sylwia4012
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 stycznia 2014, o 21:40


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron