Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:51 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

marzę o męzu i dzieciach, a nie mam nawet faceta:(

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez kukułka » 17 grudnia 2006, o 16:10

Kartofelko, polecam. pewnie tematykę znasz, ale może warto wrócić do tego na spokojnie http://www.sp.ceti.pl/sp/niezbednik/medytacja.htm http://www.mateusz.pl/rekolekcje/2006/lm/
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez kartofelka » 17 grudnia 2006, o 19:18

no tak..tylko do Sary Bog przyszedl materialnie i powiedzial jej czego dla niej chce....to troche inna sytuacja od tej, kiedy nie wiadomo czego to Bog dla nas chce i czy w ogole....On nie mowi tego wprost - trzeba sie samemu domyslac...pozostaje probowac zaakceptowac to co jest aktualnie i prosic o to czego sie pragnie z zastrzezeniem ze Bog niekoniecznie moze chciec to spelnic...
gdyby Bog przyszedl do mnie jak do Sary to nie mialabym nic przeciwko zeby powiedzial jasno i tresciwie jak jej jak sobie wyobraza moje zycie - nie mialabym wtedy niepotrzebnych zludzen co do tego....a tak...czermu ja mam wlasciwie wierzyc lub nie wierzyc? nie ma zadnego takiego konkretu jak w przypadku Sary....

co do tematu "uzaleznienia" to wszystkie moje posty owszem sa na jeden temat, ale to jeszce nie przedstawia obiektywnego obrazu o mnie....tak samo moznaby powiedziec ze wiele osob tutaj jest uzaleznionych od checi posiadania dziecka lub od potrzeby uchronienia sie przezd ciazą...bo to mogloby wynikac z charakteru ich postów tutaj....to takie miejsce ze piosze sie o wybranych sprawach i tylko o nich....
kartofelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 12 stycznia 2004, o 10:16
Lokalizacja: imperium ziemniaków

Postprzez kukułka » 17 grudnia 2006, o 21:55

Zauważyłas, ze zawsze, czy mówiąc o Bogu, czy o czymkolwiek, obracasz się ciągle w sferze :"Co by było gdyby?" Żyj tak dalej, a przegapisza całe życie, ze powiem dosadnie.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia strona

Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron