Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 00:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

hej, weseleee!! :)

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

hej, weseleee!! :)

Postprzez mila » 31 lipca 2006, o 12:54

Drogie!
od soboty i ja jestem przeszczesliwa narzeczona z niestety klebiacymi sie w glowie organizacyjnymi pytaniami... wyglada na to,ze przez organizacje slubu termin bedize dopiero za rok buuu i stad moje pytanie:
czy mozecie polecic jakis ladny dom weselny, gdzie dobrze gotuja, w Warszawie lub okolicach? to samo dot. zespołu - mam swoj typ, ale nie wiem, czy beda wolni na poczatku wrzesnia '07.
Nie ma to jak rady z wlasnego doswiadczenia, wole tak niz bawic sie w ruletke z ogloszeniami w necie.
A tak szybciutko zaklepiemy co niezbedne i bedziemy sie cieszyc tym niezwyklym czasem 'wstepnej rezerwacji' :))
mila
Przygodny gość
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 stycznia 2006, o 11:13

Postprzez klara bemol » 31 lipca 2006, o 17:21

ja Ci gratuluję tylko, bo pochodszę z innej części Polski.
Czyli - GRATULACJE!!! i oby entuzjazm i radość z bycia razem nie opuszczał Was nawet po śmierci.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Niania » 1 sierpnia 2006, o 00:25

ja mam ślub we wrześniu - więc mogę Ci po tym w razie co zareklamowac restaurację na starówce, ale pewnie nie będzie się liczyć, bo my mamy tlyko skromne przyjęcie :D

PS - Gratulacje
Niania
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2 stycznia 2005, o 17:57


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron