Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 08:44 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy modlę się przed każdą randką?

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Czy modlę się przed każdą randką?

Postprzez Facet » 16 lipca 2006, o 23:15

Czy modlicie się przed każdą randką o to, żeby się udała? Czy tylko jak się Wam przypomni albo jak jest duża potrzeba?
Facet
Przygodny gość
 
Posty: 84
Dołączył(a): 16 sierpnia 2004, o 23:29

Postprzez Kinia » 17 lipca 2006, o 09:30

Na początku mojego związku faktycznie przed każdym spotkaniem polecałam Bogu nasze relacje...teraz po prawie 2 latach gdzieś mi się zapomniał ten dobry zwyczaj...i tylko w ważniejszych chwilach pamiętam o tym...
Dzięki za ten wątek i przypomnienie o powierzaniu naszej relacji Bogu :)
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez dzordz » 21 lipca 2006, o 08:02

Zależy z kim się spotykasz :roll: i co chcesz osiągnąć na randce :wink: .
dzordz
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 lipca 2006, o 23:32

Postprzez Blackhole » 27 lipca 2006, o 09:53

Ja przed każdym spotkaniem z przyjaciółką staram się oddać Bogu ten czas i proszę, by między nami było tak, jak On chce, aby było.
Blackhole
Przygodny gość
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sierpnia 2004, o 09:24
Lokalizacja: Mikołów

Postprzez Facet » 30 lipca 2006, o 20:06

Sam już nie wiem, czy się modlić przed każdym spotkaniem z dziewczyną. Z jednej strony na pewno to pomoże, z drugiej przecież swoją drugą połówkę widzi się często dość, więc może to jednak przesada przed każdym z nich się modlić. Przecież i tak modlę się za związek i za tę osobę codziennie ogólnie. Może nie warto wariować, bo przecież jakby się uprzeć, to można modlić się przed wszystkim: przed każdą podróżą, przed każdą randką, przed każdym jedzeniem, przed każdym pójściem do pracy czy szkoły...
Facet
Przygodny gość
 
Posty: 84
Dołączył(a): 16 sierpnia 2004, o 23:29

Postprzez sagitta » 31 lipca 2006, o 07:20

Facet napisał(a): Może nie warto wariować, bo przecież jakby się uprzeć, to można modlić się przed wszystkim: przed każdą podróżą, przed każdą randką, przed każdym jedzeniem, przed każdym pójściem do pracy czy szkoły...


A uważasz to za wariactwo? :shock: W końcu to chyba jest ideał - modlic się całym życiem................
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Edwarda » 31 lipca 2006, o 09:11

sagitta napisał(a):
Facet napisał(a): Może nie warto wariować, bo przecież jakby się uprzeć, to można modlić się przed wszystkim: przed każdą podróżą, przed każdą randką, przed każdym jedzeniem, przed każdym pójściem do pracy czy szkoły...


A uważasz to za wariactwo? :shock: W końcu to chyba jest ideał - modlic się całym życiem................


Popieram Cię sagitta!
Nie chciałam się jako pierwsza wychylać, więc fajnie, że mnie wyprzedziłaś :wink: ale z tych rzeczy, które wymienił Facet to akturat wszystkie w miarę mozliwości staram się ogranąć modlitwą.... Oczywiście nie chodzi tu o klęczenie godzinami, ale czasami o jedną myśl oddaną Bogu
Edwarda
Domownik
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 stycznia 2006, o 16:50

Postprzez Blackhole » 31 lipca 2006, o 14:27

Edward napisał(a):Oczywiście nie chodzi tu o klęczenie godzinami, ale czasami o jedną myśl oddaną Bogu
Właśnie taką modlitwę miałem na myśli :)
Blackhole
Przygodny gość
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sierpnia 2004, o 09:24
Lokalizacja: Mikołów

Postprzez Kinia » 31 lipca 2006, o 17:54

Cieszę się, że nie jestem sama, która tak myślę :)
Ja lubię tak rozmawiać z Panem Bogiem np. w drodze do pracy...a Wy???
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez fresita » 31 lipca 2006, o 22:23

ja tez tak lubie i w dodatku "zameczam" Go swoimi watpliwosciami na kazdym kroku i radze sie co mam zrobic w takiej czy w innej sytuacji :D
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mmadzik » 17 września 2007, o 17:41

Ja też uważam modlitwę przed spotkaniem za świetny pomysł. Można też praktykować wspólną modlitwę już na spotkaniu - my to często stosujemy, polecając naszą relację, rozeznanie przyszłości, czystość, itd...
mmadzik
Domownik
 
Posty: 445
Dołączył(a): 13 września 2007, o 11:57


Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron