Teraz jest 28 marca 2024, o 16:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Coś dla samotnych

Narzeczeni wszystkich krajów - łączcie się... w związki małżeńskie (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez Pawel2006 » 23 marca 2006, o 15:56

Ja tam nigdy nie widziałem , dlatego nie chce mi się wierzyć , że małżenstwo może mi taką miłość dać zresztą moi rodzice jak urodził się mój brat trzecie dziecko zaczęli nawet spać osobno . A to małzeństwo to fikcja , żyją razem i ciągle się tylko o wszystko kłocą .
Pawel2006
Przygodny gość
 
Posty: 32
Dołączył(a): 16 marca 2006, o 21:45

Postprzez Talika » 23 marca 2006, o 18:53

Pawel2006 napisał(a):Ja tam nigdy nie widziałem , dlatego nie chce mi się wierzyć , że małżenstwo może mi taką miłość dać zresztą moi rodzice jak urodził się mój brat trzecie dziecko zaczęli nawet spać osobno . A to małzeństwo to fikcja , żyją razem i ciągle się tylko o wszystko kłocą .
No od kiedy się pokłócili 5 lat temu też spią osobno i do tego kompletnie nie rozmawiają. .......ale to lepsze niż to ich zbyt widoczne podniecenie. .. szczególnie Mamy.. którego nie znoszę.
Talika
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 marca 2006, o 15:25

Postprzez Siobhan » 31 marca 2006, o 21:13

Taliko -
gdy czytałam Twoje posty, przypomniała mi się pewna grupa wsparcia, z którą kiedyś miałam kontakt... problemy osób, kt do niej należały były podobne do Twoich...
jeślibyś chciała sie dowiedzieć szczegółów, napisz, proszę do mnie: joa-ewa@wp.pl
pozdrawiam
Siobhan
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 stycznia 2006, o 18:24
Lokalizacja: W-wa

Postprzez kartofelka » 7 maja 2006, o 22:06

piszecie do Pawla o tej samotnosci tak jakby osoby samotne mialy sobie zasłużyc na to, żeby kogos spotkac i z kims byc ...a to ze ktos drugi Cie pokocha to chyba na cos takiego nie można niczym zasłużyć ...bo to by była bzdura...po prostu jedni maja fuksa a inni pecha..ja tez musze powiedziec ze mam tego pecha raczej bo 30 lat na karku a w sumie to zawsze bylam samotna i pozostawiona samej sobie - tak to mnie pieknie Bóg urządził w tym życiu....urządzil mi pieklo juz tu na ziemi bo stworzyl istote ktora musi sie meczyc na tym łez padole niekochana i z niespelnionymi pragnieniami..to potwor nie BÓG :(
kartofelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 12 stycznia 2004, o 10:16
Lokalizacja: imperium ziemniaków

Postprzez Pawel2006 » 8 maja 2006, o 07:38

Kartofelka nie zwalaj wszystkiego na Boga on tylko stwarza okazje z samej modlitwy nikogo nie znajdziesz co zrobiłaś , żeby któs się znalazł , wyszłaś do ludzi próbowałaś , jak Tak . Myślisz , że samo się zrobi o nie . polecam dowcip. http://www.adonai.pl/?id=humor/d4.htm&choice=0
Nie myłś jak ten ksiądz , że Bóg zrobi coś za niego .
Pawel2006
Przygodny gość
 
Posty: 32
Dołączył(a): 16 marca 2006, o 21:45

Postprzez kartofelka » 8 maja 2006, o 09:11

a wyobraź sobie ze robilam...w koncu jak ktos ma tyle lat to raczej nie spedzil ich w czterech scianach..przynajmniej nie ja... wiec nie wyjezdzaj mi tu z takimi kawalami ...bo potrafilam nawet dla jednego takiego goscia przejechac pol Polski..pomijam juz inne rzeczy jakich sie podejmowalam ...wiec podobne dowcipy sa nie na miejscu a nawet przykre...
ale i tak nic z tego, ani kontakty na żywo ani na necie nie dały wyraznych efektow..
kartofelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 12 stycznia 2004, o 10:16
Lokalizacja: imperium ziemniaków

Postprzez essex » 7 czerwca 2006, o 23:39

http://forum.fronda.pl/forum.php?tu=0

Katolickie forum dyskusyjne.Tam niektórzy już po ślubie,którzy się tam właśnie w necie poznali :D
essex
Bywalec
 
Posty: 116
Dołączył(a): 23 kwietnia 2006, o 15:27

Re: Coś dla samotnych

Postprzez justi82 » 19 maja 2011, o 11:55

tak sobie czytam stare posty i się zastanawiam co się dzieje z kartofelką, która tak bardzo szukała Miłości. wie ktoś? minęło 5 lat, to dużo. może ma już męża i jest szczęśliwą mamą :D
justi82
Przygodny gość
 
Posty: 46
Dołączył(a): 27 lutego 2009, o 12:44

Re: Coś dla samotnych

Postprzez kamyczek » 19 maja 2011, o 20:11

Też się kiedyś nad tym zastanawiałam. :) Ciekawe, ciekawe...
kamyczek
Bywalec
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29 listopada 2006, o 01:25

Poprzednia strona

Powrót do Narzeczeństwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron