Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 22:34 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ból brzucha

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

ból brzucha

Postprzez kropka » 30 października 2003, o 14:51

Mniej więcej 20-tego dnia cyklu w 28 -o dniowych cyklach boli mnie w dole brzucha. Mój lekarz nie zauważył nic niepokojącego a mnie to bardzo niepokoji. Czy ktoś może mi pomóc.
kropka
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 października 2003, o 16:30
Lokalizacja: woj. lubelskie

Postprzez Joanna » 30 października 2003, o 20:56

Czy nie jest to ból związany z owulacją?
Naprzemienny - w jednym cyklu z prawej, w drugim cyklu z lewej? Słyszałam o takim objawie związanym z przemieszczaniem się komórki jajowej.
:)
Joanna
Przygodny gość
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 października 2003, o 21:14
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez kropka » 31 października 2003, o 09:00

ból związany z owulacją występuje w polowie cyklu czyli gdzieś od 10-14 dnia też czasami mam a ten co zaczyna się 20 tego to taki jak na okres tylko czemu tydzień wcześniej?
kropka
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 października 2003, o 16:30
Lokalizacja: woj. lubelskie

Postprzez baby » 31 października 2003, o 21:44

Ja też mam taki ból. To zwiastun przyszłych wydarzeń = nie będę jeszcze mamą... :( Nie martw się. Jeśli lekarz twierdzi, że wszystko w porządku, to nie ma powodu do obaw. Ale możesz się upewnić u innego lekarza :wink:
baby
Przygodny gość
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 sierpnia 2003, o 00:13
Lokalizacja: pomorskie

Postprzez rybka » 16 listopada 2003, o 01:26

mnie boli w trakcie okresu.
nie potrzebuję pytać lekarza, bo budowę fizyczną (a i psychiczną poniekąd) odziedziczyłam po mamie - to jakieś przesunięcie macicy, wszystko będzie na swoim miejscu kiedy urodzę pierwsze dziecko.
niestety sobie jeszcze poczekam, bo niezamężna jestem, i to raczej na etapie skromnego rozglądania się, niż narzeczeństwa. :roll:
rybka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 16 listopada 2003, o 01:15

Postprzez zuzia » 23 maja 2004, o 16:04

A jak to ma być jak w dole brzucha i jajniki bolą mnie tak od 10 do 25 dnia, lekarz nie zauważył żadnych nieprawidłowości, może jeden prawy jajnik mam bardzo blisko macicy.
zuzia
Przygodny gość
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 maja 2004, o 16:32
Lokalizacja: siedlce


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron