Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 02:35 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Skąpa miesiączka

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Skąpa miesiączka

Postprzez MonikaP » 31 stycznia 2005, o 19:47

Witajcie!
Od paru miesięcy mam bardzo skąpe miesiączki. Trwają 2 dni i niewiele jest tego krwawienia. Cykle mam dwufazowe, regularne. Jakis czas temu przyjmowałam Luteinę, jednak nie przyniosło to większego sukcesu. Zastanawiam się czy w późniejszym czasie moge mieć problemy z płodnością. Mam już pięcioletnia córkę, jednak marzy mi sie duuża rodzina. Poza tym ostatnio skraca mi się faza lutealna. W ostatnim cyklu trwała 10 dni chociaż zawsze miałam 12-14 dni w tejże fazie. Prosze o podpowiedź w tej sprawie :) dziękuje :D
MonikaP
Przygodny gość
 
Posty: 17
Dołączył(a): 31 stycznia 2005, o 19:31
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Gość » 1 lutego 2005, o 12:59

Witaj. 10-dniowa faza lutealna nie jest jeszcze taka krótka. Szczególnie, jeśli miałaś tylko raz, to nie ma co jeszcze panikować.
Gość
 

Postprzez m31 » 14 lutego 2005, o 22:04

moniko!
mam ten sam problem i to od lat!na rutynowym gadaniu ginekologicznym wszystko w normie .cykle regularne,2-fazowe ( temp.nizsza niz te na standardowych wykresach).od dwoch miesiecy miewam baardzoo bolesne skurcze macicy z plamieniem ktore ciezko nazwac miesiaczka.
nie wiem czy to powazny problem medyczny czy nie ale przypuszczam ze nie ulatwia zostania mama.a mam takie plany
m31
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lutego 2005, o 20:25


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron