Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 11:59 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Faza niepłodności

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Faza niepłodności

Postprzez Gość » 24 stycznia 2005, o 13:49

Witam

Jak to jest z ustaleniem fazy niepłodności w cyklu bezowulacyjnym? Ponieważ zdażają mi się dość często takie cykle, zaczęłam się zastanawiać jak to będzie w wyglądało w małżeństwie. Bo o tym, że nie było owulacji wiem dopiero gdy dostaję @. (A może wiadomo wcześniej?) Czy zatem, jeżeli nie będziemy planować dziecka może się tak zdarzyć, że czekając na dni niepłodne doczekamy @ ? Raz na jakiś czas, to nie problem, ale gdy taka sytuacja będzie częściej, to mało optymistyczna wizja... :oops:

Pozdrawiam
Gość
 

Postprzez kasiama » 24 stycznia 2005, o 14:32

Zobacz najpierw tutaj:
http://www.lmm.pl/forum/viewtopic.php?t=585

Czy ten cykl bezowulacyjny był takim w sensie, że był jednofazowy? Tzn nie było fazy temp. wyższych?
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość » 24 stycznia 2005, o 14:52

Kasiamo
O tym że mam cykle bezowulacyjne powiedział mi lekarz na podstawie wykresu temperaturty. Bo mam cykle że tempka po prostu wariuje-
idzie w górę bardzo ładnie, a potem na dwa-trzy dni spadnie, i tak do końca jest nijaka. Jedynie na początku trzyma się poziomu niskiego bez wyhyleń. Tak więc są wyższe teperatury ale poprzetykane niższymi...

Nad krwawieniem śródcyklicznym się nie zastanawiałam, bo cykle mam od zawsze regularne (obecnie 30dni) i @ długą (7dni). Czy krwawienie śródcykliczne też może tyle trwać?
Gość
 


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron