Teraz jest 2 maja 2024, o 22:52 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Krwawienie okołoowulacyjne a krwawienie śródcykliczne

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Krwawienie okołoowulacyjne a krwawienie śródcykliczne

Postprzez misiacz » 9 grudnia 2004, o 20:15

Mam problem, który nigdy dotąd mi się nie zdarzył. Jestem w 18 dc, dziś tempka 37,0 - wszystkie wcześniejsze od pocz. cyklu 36,7 lub mniej. Wystąpił b. wyraźny objaw śluzowy - śluz obecny od 11dc, w dniach od 14dc do 17dc bardzo dobrej jakości - przezroczysty, b. rozciągliwy, uczucie naoliwienia.
Wczoraj wieczorem zauważyłam w tym śluzie domieszkę krwi - zupełną odrobinkę i pomyślałam, że może to krwawienie okołoowulacyjne (choć go nigdy nie miałam). Dziś temp. skoczyła, a ja zaczęłam krwawić jeszcze mocniej i czuję lekki ból w podbrzuszu.

Jestem zupełnie zdezorientowana, tym bardziej, że powinnam w drugiej połowie cyklu brać luteinę (to jest trzeci cykl w kuracji, dwa razy już brałam i było normalnie), więc nie wiem, czy ją teraz zacząć brać czy nie :cry:

Mam kilka pytań:

Czy któraś z Was miewa krwawienia w okresie owulacji? Jak długo one trwają? Czy możliwe jest jeszcze krwawienie po skoku temperatury? Jeśli nie, to czy powinnam to traktować jako śródcykliczne :?: Z góry dziękuję za pomoc :D
misiacz
Domownik
 
Posty: 306
Dołączył(a): 30 września 2004, o 09:07

Postprzez Amazonka » 15 stycznia 2007, o 09:13

Co było dalej? Jak je zinterpretowałaś?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez misiacz » 17 stycznia 2007, o 23:46

Oj, tak to było dawno, ale zaraz zerkam do zeszytu i już mówię:
to nie było ani śródcykliczne, ani okołowowulacyjne, a związane z przyjmowaniem luteiny. Skok było normalnym skokiem, tempka się utrzymała wysoko, od 3 dnia po skoku zaczęłam znów brać luteinę i plamiłam aż do następnej @. Dodatkowe krwawienia mogą się przy tym leku zdarzać (miałam też inne efekty uboczne - bóle głowy, kiepskie samopoczucie), ginka zmieniła mi na Duphaston i takich "rewelacji" już nie miałam.
misiacz
Domownik
 
Posty: 306
Dołączył(a): 30 września 2004, o 09:07


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości

cron